GALERİ

Müge Anlı canlı yayında, Hikmet Yalçınkaya'nın Feride Ercan'ı vahşice öldürdüğü anları anlattı! 11 Şubat

Müge Anlı canlı yayında vahşi cinayetin detaylarını anlattı. 20 Ocak'tan bu yana kayıp olan Feride Ercan hakkına korkunç gerçekler ortaya çıktı. Feride Ercan, Hikmet Yalçınkaya ile sosyal medyada tanışıp görüşmeye başlıyor. Evli ve iki çocuk babası Yalçın, Müge Anlı canlı yayınına katılıp Feride Hanım hakkında birtakım iddialarda bulunmuştu ancak Müge Anlı ekibinin soruları ve olayları öğrenince eşinin evden gitmesi üzerine Hikmet Yalçınkaya her şeyi itiraf etti. 11 Şubat Pazartesi günü Müge Anlı canlı yayında vahşi cinayeti açıkladı: Ruhuma ilaç gibi geliyor dediği sevgilisi tarafından testereyle doğrandı ve 10 parçaya böldükten sonra...

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA VAHŞİ CİNAYETİN DETAYLARINI ANLATTI!

Kırıkkale'de yalnız yaşayan Feride Ercan, 20 Ocak günü esrarengiz bir şekilde kayboldu. Ailesi, 55 yaşındaki Ercan'ın ortaya çıkmaması üzerine önce polise ardından Müge Anlı'ya başvurdu.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA VAHŞİ CİNAYETİN DETAYLARINI AÇIKLADI! - TIKLA İZLE

Kayıp kadının yeğeni Emre Ercan, halasının sosyal medya üzerinden tanıştığı Hikmet Yalçınkaya'dan şüphelendiklerini söyledi.

Müge Anlı ve ekibi ise Feride Ercan'ı ararken her gün bir yeni skandal ortaya çıktı. Sosyal medyadan sürekli erkeklerle tanışıp buluşan 55 yaşındaki Feride Ercan'ın sevgililerinden biri olduğu iddia edilen evli ve 2 çocuk babası Hikmet Yalçınkaya stüdyoda canlı yayına katıldı.

Diğer sevgilileri ise telefonla bağlanarak sorulara cevap veridi. Ayrıca Hikmet beyni evli ve 2 çocuk babası olduğu ise olayı dahada vahim hala getirirken eşi ise aldatıldığını canlı yayında öğrenmiş oldu.

5 SEVGİLİSİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Şu ana kadar anlatılan ve itiraf edilenlere göre 5 sevgilisi ortaya çıkan Feride Ercan'ın başka sevgililerin de olup olmadığı merak edilirken, hepsiyle görüştüğü konuştuğu ve hatta bazılarından paralar aldığı öğrenildi.

Canlı yayına bağlanan komşusu Hikmet Bey'in sık sık Feride Hnım'ın evine geldiğini, yiyecekler ve paralar getirdiğini söyledi. Hikmet bey Feride Hanım'a para yardımı yaptığını kabul etti. Hikmet Bey ise evine hiç gitmediğini söyledi ve bu iddiayı yalanladı.

KÖŞEYE SIKIŞTI VE CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Müge Anlı, bahsi geçen Hikmet Yalçınkaya'yı stüdyosunda konuk ettikten sonra, Feride Ercan'ın kaybolduğu günle ilgili çelişkili açıklamalar yapan ve köşeye sıkışan Hikmet Yalçınkaya, daha fazla dayanamayarak Ankara Emniyeti Cinayet Büro Amirliği'ne giderek cinayeti itiraf etti.

ÖNCE TESTEREYLE KESTİ SONRA SOBADA YAKTI!

Vahşi cinayetin ayrıntılarını Müge Anlı, aktardı. Hikmet Yalçınkaya, Feride Ercan'ı öldürdükten sonra babasının Ankara Karapürçekler Tatlar Köyü'ndeki evine götürüp, burada testere ile kestikten sonra, 10 parçaya ayırdığı cesedi 6 saat boyunca sobada yaktığı ortaya çıktı.

MÜGE ANLI HİKMET YALÇINKAYA'YI HAYDAR SIRÇA'YA BENZETTİ!

Müge Anlı, Hikmet Yalçınkaya'nın canlı yayındaki sakinliğini ve tavırlaını daha önce sevgilisini ve arkadaşını öldüren Haydar Sırça'ya benzetti.

VAHŞE EVİ!

Hikmet Yalçınkaya, Feride Ercan'ı öldürüp bu evin otoparkında testere ile 10 parçaya ayırdı

BİZE ULAŞIN