;
GALERİ

Ünlülerin Korkuları

Scarlett Johansson: Hollywood'un hiç kuşkusuz en seksi yıldızların başında gelen Johansson, hamam böceğinden tiksinmekle beraber çok da korkuyor. Çoğu zaman rüyalarında yüzünde bir hamamböceğinin gezindiğini gören yıldız, bir arkadaşının evine gittiğinde sürekli gözlerini yere diktiğini söylüyor.

Carmen Electra: O, 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldızı olsa da, şimdi sıkı durun! Onun neden korktuğunu tahmin bile edemez ve ona yakıştıramazsınız! Electra, suya girmeye çok korkuyor. Çocukluğundan beri her an boğulacağını düşünen aktris, çoğu arkadaşının kendisiyle alay ettiğini söylüyor.

Johnny Depp: Genç kızlar, siz siz olun, sakın yakışıklı oyuncuyla karşılaştığınızda ona bir topluluk içinde şarkı söylemesi için ısrar etmeyin. "Onunla karşılaşmak mı, nerdeee?" der gibisiniz! Tama tama sustuk! Ancak Depp'e bu tip ısrarlarda bulunan kız arkadaşlarının diğer gün unutulduğunu söylemeden edemeyiz.

Alfred Hitchcock: O, tüm dünyayı korkutmayı başaran bir usta. Ama onun da korkuları var, tıpkı bizler gibi. Hitchcock'un korku dünyası ne kadar geniş olursa olsun, kendi korkusu, tüm bunların üstüne bir hayli gülünç geliyor. Yumurtadan nefret eden yönetmen, bir keresinde özellikle yumurtanın sarısının midesini bulandırdığını hatta kimi zaman yumurtadan bir şey çıkacak diye korktuğunu dile getirmişti.

Eva Longoria: Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin güzel oyuncusu ise iğneden korktuğunu söylüyor. Ancak iğne dediği, estetik cerrahide kullanılan iğneler. Yaşlandığı zaman ameliyat altına yatıp yatmayacağına emin olamadığını anlatan Longoria, bu konu hakkında gerçekten çok korkuyormuş: "O iğneler nasıl oluyor da insan bedenine batıyor ve ortaya estetik bir şeyler çıkıyor, anlamıyorum" diyor.

Drew Barrymore: Yükseklik korkusu olanlar listesinde Barrymore'un adını görmek mümkün. Charlie'nin Melekleri'nin güzel meleği, özellikle bu filmde bu korkusunu yenmeye çalıştığını ancak yine de başarılı olamadığını belirtiyor.

Kelly Osbourne: Osbourne'ların küçük kızı, kalabalık ortamlarda tanımadığı insanlarla temas kurmaktan rahatsız olduğunu söylüyor. Yanlışlıkla bile kendisine dokunan insanlarla kavga bile ettiğini itiraf eden yıldız, yabancılarla göz teması kurmaktan da korkuyor.

Kelly Osbourne: Osbourne'ların küçük kızı, kalabalık ortamlarda tanımadığı insanlarla temas kurmaktan rahatsız olduğunu söylüyor. Yanlışlıkla bile kendisine dokunan insanlarla kavga bile ettiğini itiraf eden yıldız, yabancılarla göz teması kurmaktan da korkuyor.

Justin Timberlake: Yılanlar, örümcekler, köpekbalıkları. Ne kadar da korkaksın Justin! Piste çıkıp da artistik danslarıyla kızları büyüleyen bu yakışıklı, tam bir korkak olduğunu haykırıyor şimdi. Electra gibi onun da su fobisi var.

BİZE ULAŞIN ; ; ;