Yardım meleği tecavüzcü çıktı

10.08.2009 Pazartesi

Telefonunu mazgala düşüren üniversiteli genç kızın yardımına koşan genç sapık çıktı. Kurbanıyla yeniden görüşmek isteyen şahıs yakalandı.

Yardımsever görünen gencin çirkin yüzü ortaya çıktı. Ankara Üniversitesi'nde eğitim gören S.K., 3 kız arkadaşıyla İzmir Alsancak'ta eğlendikten sonra evine gitmek için yola çıktı. Arkadaşlarıyla yürüyen S.K., deniz keyfi yaptığı sırada elindeki telefonu mazgala düşürdü. Genç kız ve arkadaşları, telefonu çıkaramayınca çevreden yardım istedi. Bu sırada yanlarına gelen 19 yaşındaki A.P., arabasında gerekli araçların bulunduğunu söyleyerek 23 yaşındaki S.K.'yle birlikte arkadaşlarının yanından ayrıldı. Malzemeleri verme bahanesiyle S.K.'yi aracına alan A.P., bıçakla genç kızı tehdit ederek ormanlık alana götürdü. A.P., burada tecavüz ettiği genç kızı daha sonra evlerinin yakınına bıraktı.

Randevuya geldi
Genç kız, arkadaşlarıyla birlikte polise başvurdu. Ekipler, tecavüz zanlısını genç kızın verdiği bilgiler doğrultusunda aramaya başladı. Daha sonra polisi arayan S.K., tecavüzüne uğradığı A.P.'nin olay sırasında numarasını aldığını ve kendisini arayarak buluşmak istediğini bildirdi. Polisle işbirliği yapan S.K.'nin alışveriş merkezinde buluşmak üzere randevu verdiği A.P. yakalandı. Bilgisayar tamircisi sapık tutuklandı.
BİZE ULAŞIN