Babaları kabusları oldu

16.08.2009 Pazar

Fethiye'de bir baba hergün eve sarhoş gelip öz kızına tecavüz etti. Adana'da ise psikopat baba önce kızını zincirle bağladı, sonra bekaret testine götürdü

Çocukların dışarıda gördükleri şiddet, uğradıkları taciz yetmezmiş gibi babaları da kabusları oldu. Fethiye'de bir süre önce eşinden ayrılan A.K. (45), birlikte yaşadığı 13 yaşındaki öz kızı A.K.'ya tecavüz iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alındı.

Eve sarhoş geldi ve

A.K.'nın her gece sarhoş eve gelip aylarca tecavüz ettiği kızının korktuğu için şikayette bulunmadığı belirtildi. Kızın, yakınlarına durumu anlatması üzerine yapılan şikayetle jandarma tarafından gözaltına alınan A.K., tecavüz iddiası doktor raporuyla da doğrulanınca çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 13 yaşındaki A.K. ise komşularının yardımı ile Muğla Çocuk Esirgeme Kurumu'na gönderildi.

Zincirli bekaret testi

Adana'da baba Cabbar Y.'nin kızı U.Y.'ye yaptığı zincirli işkence mahkemeye aksetti. 7 çocuk babası Cabbar Y., birlikte yaşadığı 38 yaşındaki Fatma G.'den olan çocuklarından ilköğretim öğrencisi U.Y.'yi akşam bisiklete bindiği için dövdü. Ardından da zinciri boynundan asma kilitle kilitleyip banyoya bağladı. Anne, polis çağırdı. Cabbar Y. hakkında da 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Vicdansız babanın bu olaydan sonra kızını bekaret testine de götürdüğü ortaya çıktı.
BİZE ULAŞIN