Çift kurşunluk dehşet

16.08.2009 Pazar

Psikolojik tedavi gören seyyar satıcı dehşet saçtı. İlk kurşunu eşine son kurşunu da kendisine sıkan adam, 2 yavrusunu yalnız bıraktı

İstanbul Sultanbeyli dün seyyar satıcı dehşetine sahne oldu. Rabia Toprakçı (35), dün kah valtı hazırladıktan sonra eşi Adem Toprakçı (39) ve çocukları Ayfer (16) ile Ali'yi (14) uyandırdı. Bu sırada çocukları ile masaya oturan talihsiz kadını eşi yatak odasına çağırdı.

'1 gün önce kızımı dövmüştü'
Kapıyı kilitleyen Toprakçı, eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine çiftin çocukları yan apartmanda oturan yakınlarına haber vermek için evden ayrıldı. Torunlarının haber vermesi üzerine apartmana koşan Kamil Toprakçı ise, korkunç manzarayla karşılaştı. Kanlar içinde hastaneye kaldırılan çift, kurtarılamadı. Yakınları Adem Toprakçı'nın bir süredir psikolojik tedavi gördüğünü belirtirken kızını kaybeden Kamil Toprakçı'nın feryatları yürekleri yaktı. Toprakçı, "Bir gün önce kızımı dövdü. Ancak damadımın kızımdan özür dilediğini ve helallik istediğini öğrendim. Hiçbir maddi sıkıntıları yoktu. Zaten damat da yeğenimdi. Tek tesellim torunlarıma bir şey yapmamış olması" dedi.
BİZE ULAŞIN