Damat katliam yaptı: 6 ölü

20.08.2009 Perşembe

Cinnet geçiren koca; eşini, kayınpederini, kayınvalidesini, kayınbiraderini ve iki baldızını öldürdü... Ardından jandarmaya teslim oldu...

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Çayır köyünde, bir süredir eşinden ayrı yaşayan ve yuvasının dağılmasından eşinin ailesini sorumlu tutan Şafak Köksal (22), bir katliama imza attı. Köksal, dün gece önce Kıvanç Mahallesi'ndeki ormanlık alanda kayınpederi Hüseyin Köroğlu (45), kayınvalidesi Havva Köroğlu (45), baldızları İknur ve Zülfiye Köroğlu'nu (24) tabancayla ateş ederek öldürdü. Daha sonra kayınpederinin evine giden Köksal, av tüfeği ile eşi Ayşe Köksal (22) ve kayınbiraderi Aydın Köroğlu'nu (20) da katletti. Cinayetlerin ardından Köksal, evde bulunan 8 aylık çocuğunu alarak kendi evine götürdü.

KÖYE GİRİŞ-ÇIKIŞ YASAK...
Zanlı, daha sonra jandarmaya giderek teslim oldu. Silah sesleri üzerine eve giden komşuları korkunç manzara ile karşılaştı. Cumhuriyet Savcısı olay yerinde inceleme başlatırken, geniş güvenlik önlemleri alan jandarma köye giriş çıkışları yasakladı.

AİLESİNE TESLİM EDİLDİ...
Öldürülen eş Ayşe Köksal'ın, bir süre önce kocasından şiddet gördüğü gerekçesiyle jandarma tarafından 8 aylık çocuğuyla birlikte Çayır Köyü'ndeki ailesinin yanına teslim edildiği öğrenildi. Soruşturma devam ediyor.
BİZE ULAŞIN