Psikopatlığın böylesi

23.08.2009 Pazar

2 psikopat, trafikte tartıştıkları bisikletli genci zorla araçlarına bindirip kollarını bağladı ve bıçakladı... Sonra da gencin kendi kanıyla iç çamaşırına mesaj yazıp, yola atıp kaçtılar...

Trafik tartışması kanlı mesaja döndü. Eskişehir'de 28 yaşındaki Mustafa Özkan, bisikletiyle evine giderken bir araçla çarpıştı. Bunun üzerine Özkan ile araçtaki 2 kişi arasında tartışma çıktı. Mustafa Özkan'ı zorla araçlarına bindiren şahıslar, gencin kollarını bağladı. Sözkonusu kişilerden biri, daha sonra Özkan'ı kollarından bıçaklamaya başladı. Kan kaybederek baygınlık geçiren gencin üzerindeki fanilasına kendi kanıyla "Elini çek" diye yazan şahıslar, daha sonra yaralı Mustafa Özkan'ı yanlarına aldıkları bisikletiyle birlikte yola atarak ölüme terk etti.

OLAYI KENDİ ANLATTI

Vatandaşların bir süre sonra bulduğu ve ilk etapta trafik kazasında yaralandığı sanılan genç, 112 ambulansıyla kaldırdığı hastanede tedavi altına alındı. Özkan, "Sözkonusu araç minibüse benziyordu. Çarpışıp tartışmamızdan sonra beni araca bindirip kolumu poşetle bağladılar. Ardından içlerinden biri kollarımdan bıçaklamaya başladı. Engel olamadım. Araç seyir halindeydi ve içeride hiç konuşmuyorlardı. Daha sonra bayılmışım. Beni köye bırakmışlar" dedi.
BİZE ULAŞIN