Boşanamadı evden uzaklaştırıldı

26.08.2009 Çarşamba

Ünlü işadamı Katmerci, eşinin boşanmaya yanaşmaması nedeniyle çılgına döndü... 15 milyon dolarlık malikanesinde oturan karısını tekme tokat döven işadamı, 6 ay 'evden uzaklaştırma' cezası aldı

İşadamı Yılmaz Katmerci'nin boşanma davasında sular durulmuyor. Katmerci, 37 yıllık eşi Nejla Katmerci'ye 8 ay önce 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde de mahkemenin bir an önce boşanma kararı vermesini talep etti. Davayı, evine giden mahkeme celbiyle öğrenen Nejla Katmerci ise boşanma davasına, "Red" cevabı verdi. Çengelköy'deki malikanelerinde 2 oğluyla birlikte oturan Nejla Katmerci, eşinin 28 yaşında bir kadınla birlikte olduğunu ve onunla evlenmek için kendisiyle boşanmak istediğini belirterek, 2 milyon dolar tazminat talebinde bulundu. Eşinin boşanmak istemediğini öğrenen Katmerci ise deliye döndü.

MALİKANEYİ BASTI...

Malikaneyi basan Katmerci iddiaya göre eşini tekme tokat dövdü. Hastanelik olan Nejla Katmerci ile iki oğlu soluğu mahkemede aldı. Üsküdar Aile Mahkemesi, Yılmaz Katmerci hakkında, 6 ay 'evden uzaklaştırma' kararı verdi.
BİZE ULAŞIN