2 kızına tecavüz etti çarşafla asılı bulundu

26.08.2009 Çarşamba

Öz kızlarına 5 yıl boyunca tecavüz eden şahıs, hücresinde intihar etti. Zanlının 22 yaşındaki kızının bir süre önce ölü doğum yaptığı ve yine hamile olduğu öğrenildi.

İğrenç ensest ilişkilerden biri daha kızların babalarını polise şikayet etmeleriyle ortaya çıktı. Yıllarca kızlarına tecavüz eden sapık adam ise cezaevine ancak 3 gün dayanabildi. Gebze'de 47 yaşındaki Ramazan K., öz kızları N.K. (22) ile T.K.'ye (20) 5 yıl boyunca tecavüz etti. Üstelik sapık "baba" çocuklarına eşi A.K.'yle birlikte uyuduğu yatakta tecavüz ediyordu. Kızlar, kendisine karşı geldiğinde ise anneleriyle birlikte çırıpçıplak sokağa atıyordu. Bu yüzden kızlar ve anne çoğu zaman kömürlükte çırılçıplak sabahlıyordu. 5 yıl süren işkenceden bıkan kızlar her şeyi göze alıp, polise gitti. Baba hemen gözaltına alındı.

TEK KİŞİLİK HÜCREDE KALIYORDU

Ramazan K. sorguda suçunu itiraf ederek sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Geçen pazar gününü Gebze Cezaevi'nin tecrit koğuşu olarak bilinen tek kişilik hücrede geçiren Ramazan K., dün çarşafla kendisini asarak intihar etti. Cezaevinde yaşanan intihar olayının ardından savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Öte yandan, Ramazan K.'nın tecavüzüne maruz kalan büyük kızı N.K.'nın 4 yıl önce tecavüzden dolayı hamile kaldığı ve ölü doğum yaptığı öğrenildi.

KIZI YİNE HAMİLE ÇIKTI
Ölü doğan bebeğin Ramazan K.'nin baskısı ile anne A.K. tarafından gömüldüğü belirtildi. Polis tarafından derinleştirilen soruşturmada, 4 yıl önce ölü bebek doğuran N.K.'nin yeniden hamile olduğu belirlendi.

BİZE ULAŞIN