Kıskançlık dehşeti

21.10.2009 Çarşamba

Aşırı kıskançlığın dozu kaçtı. Samsun'da 18'lik kadın, 'Kocama çok baktı' diye 11 yaşındaki küçücük kızı sopayla dövüp hastanelik etti...

Samsun'da kıskançlık krizine giren genç kadın, tüm hıncını küçcük bir çocuktan çıkardı. 18 yaşındaki Cemile K., eşi 20 yaşındaki Bayram K. ile el ele gezerken 11 yaşındaki B.B. isimli kız çocuğu eşine baktı. Bunun üzerine B.B.'yi uyaran Cemile K., kızın gözlerini eşinden alamaması üzerine akrabaları olan 16 yaşındaki C.K. ve 15 yaşındaki P.S. ile birlikte kız çocuğuna sopalarla saldırdı. Sokak ortasında dövülen B.B., hastaneye kaldırıldı.

'Evli adama böyle bakılır mı?'
Küçük kızın ailesinin şikayetçi olması üzerine 3 dayakçı kadın Cemile K., C.K. ve P.S. gözaltına alındı. Kıskanç eş Cemile K. ifadesinde, "Sürekli kocama bakıyordu. Ne zaman dışarı gezmeye çıksak gözlerini kocamın üzerinden alamıyordu. Onu daha önce uyardım. 'Evli adama hiç bu şekilde bakılır mı?' diye ikaz ettim. Beni dinlemedi. Ben de sopayla dövdüm"dedi. Adliyeye sevk edilen 3 kadın, serbest bırakıldı. Küçük kızın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
BİZE ULAŞIN