Çocuğunun gözü önünde dehşet saçtı

24.10.2009 Cumartesi

Ayrı yaşadığı karısının ailesiyle tartışan çılgın damat bıçakla ortalığı birbirine kattı. Önce kayınvalidesini ardından da baldızını doğradı!

Adana'da ayakkabı boyacılığı yapan ve eşi A.D.'den ayrı yaşadığı öğrenilen 40 yaşındaki Yılmaz Doğan, bir ay önce aynı mahalleye taşınan kayınvalidesi Güler Ayazgök'ün (48) evine gitti. Önce eşi, kayınvalidesi ve baldızı ile tartışan Yılmaz Akdoğan üzerinde taşıdığı bıçakla saldırmaya başladı. Kayınvalidesini bıçaklayan damat kaçmaya çalışan baldızı Tuğba Ayazgök'ü de sokak ortasında delik deşik etti.

YARALILARIN DURUMU AĞIR

Baldızından sonra kaçmaya çalışan eşi A.D.'nin de peşine düşen Yılmaz Doğan, asayiş ekipleri tarafından yakalandı. Polisler olay sırasında evde olan Doğan'ın oğlu 5 yaşındaki E.'yi ise ağlarken buldu. Anneannesinin ve teyzesinin bıçaklanmasına şahit olan küçük çocuk, "Anneannemi istiyorum. Babam onu bıçakladı" diyerek gözyaşı döktü. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan ve vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan kayınvalide ile baldızın durumunun ciddi olduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN