Eğlence sonu tecavüz

Pazartesi 27.10.2009

Yaşları 16 ila 29 arasında değişen 3 genç, akıllara durgunluk veren bir olaya imza attı. 3 İngiliz kızla eğlenmeye giden gençler, turistlere tecavüz etti!

02.00'ye kadar eğlence
Aydın Didim'de H.B. (16), E.K. (16) ve E.Ü. (29) üç İngiliz turistle eğlenmek için bara gitti. İngiliz N.M. (20), D.J. (19) ve D.M. (18), 3 gençle gecenin geç saatlerine kadar alkol alıp eğlendi. İngiliz kızların, gece saat 02.00 sıralarında kaldıkları otele gitmek istemeleri üzerine zanlılar, arabalarıyla bırakabileceklerini söyledi. Issız bir yerde aracı durduran E.Ü., H.B. ve E.K. aracın kapılarını kilitleyip kızlara tecavüz etti. Daha sonra talihsiz turistleri kaldıkları otele yakın bir yerde arabadan attı.

İfade değiştirdiler
Sabah saatlerinde polise sığınan kızlar, hastaneye götürüldü ve ikisinin tecavüze uğradığı belirlendi. Polis, barda çekilen fotoğraflardan yola çıkarak zanlılardan H.B. ve E.K.'yi, Didim'de yakaladı. Zanlıların ilk ifadesinde suçlarını kabul ettiği belirtildi. Önceki gün tutuklanmaları talebiyle mahkemeye çıkarılan iki zanlı ifade değiştirdi ve suçlamaları kabul etmedi. Sanıklar, suçu firari arkadaşları E.Ü.'nün işlediğini iddia etti. Yaşları küçük olan diğer iki zanlı ise serbest bırakıldı.
BİZE ULAŞIN