Filmin laneti mi?

28.10.2009 Çarşamba

Çekimleri Alanya'da süren 'Kan Farkı' adlı filmde oynayan oyunculardan biri beyin kanaması geçirerek öldü, diğer ikisi ise trafik kazasında yaralandı...

Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden, aksiyon-gerilim türü 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. 8 gencin, 5 kanun kaçağına karşı verdiği ölümüne mücadelenin anlatıldığı filmin oyuncularının, gerçek hayatlarında da yaşadıkları kaza ve ölümlü olaylar dikkat çekiyor. İlk acı olayı, başrolü oynayan manken Çiğdem Yüce yaşadı. Nişanlısı ile birlikte trafik kazası geçiren Yüce, bacağını kaybetti.

EKİBİN YANINA ŞİMŞEK DÜŞTÜ!

Filmde bakanın oğlu Sedat'ı canlandıran 'baş kötü adam' karakterli oyuncu Sefa Çorbacı ise çekimlerde kullandığı motosikletiyle Oba Kadıpınarı mevkiinde trafik kazası geçirerek yaralandı. Oyunculardan Sedat Şahiner de beyin kanaması geçirdi. Haftalık yayın yapan Cebeli Reis Gazetesi'nin kurucusu ve sahibi olan Şahiner, tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti. Film ekibi, tarihi Syedra Antik Kenti'nde işkence ve dayak dolu bir sahneyi çekerken de oyuncu ve kameramanların hemen yakınına şimşek düşünce büyük panik yaşadı.
BİZE ULAŞIN