Utanmaz adam gülüşü

10.05.2009 Pazar

Bursa’da komşusunun 13 yaşındaki kızına yaklaşık 2 yıl boyunca tecavüz eden bir sapık, oğlunun arkadaşı bir kız çocuğuna da aynı ahlaksızlığı yaptı. Yakalanan adamın gülümsemesi, isyan ettirdi

Bursa'da evli ve 1 erkek çocuk sahibi M.K.Ç., 2 yıl önce sokakta gördüğü komşusunun kızı 13 yaşındaki B.B.'yi, evine götürüp tecavüz etti. Sapık adam, tehditle kız çocuğuna 2 yıl boyunca tecavüze devam etti. Aynı adamın, oğlunun kız arkadaşı olduğu öğrenilen 15 yaşındaki H.K.'ya ise, "Oğlum seninle konuşmak istiyor. Bize gel de konuşun" diyerek evine çağırıp tecavüz ettiği öne sürüldü. H.K. ile arkadaş olan B.B., yaşadıklarını anlatı. Bunun üzerine H.K., aynı kişinin kendisine de tecavüz ettiğini söyledi.

POLİS EVİNDE YAKALADI

Olay, B.B.'nin ağabeyinin, kardeşindeki değişiklikler ile M.K.Ç.'nin sürekli B.B.'yle ilgilendiğini fark etmesi sonucu ortaya çıktı. Kız kardeşiyle konuşan ağabey, kardeşinin anlattıklarının ardından polise başvurdu. Hemen harekete geçen çocuk şubesi ekipleri, zanlıyı evinde yakalayarak gözaltına aldı. Zanlı M.K.Ç., sorgusunda suçlamaları kabul etmezken, tecavüze uğradıkları iddia edilen kız çocukları ise Adli Tıp Kurumu'nda yapılan muayenede, defalarca tecavüze uğradıkları tespit edildi. Sorgusu yapılan M.K.Ç., 'Küçük yaştaki kız çocuklarına tecavüz etmek' suçundan adliyeye çıkarıldı.
BİZE ULAŞIN