Dedeye çıplak fotoğrafla şantaj

01.05.2009 Cuma

16 dairesi ve 1 çiftliği bulunan 75 yaşındaki İhsan Dağdeviren'i kaçırıp çıplak fotoğraflarını çektiler. Polise giden dede şebekeyi yakalatmayı başardı

Denizli'de gayrimenkul zengini olan 75 yaşındaki İrfan Dağdeviren, otomobilini satışa çıkarınca, adının Filiz olduğunu söyleyen bir kadın arayıp, aracı denemek istediğini söyledi. Buluşan ikili, şehir dışına çıktıkları sırada otomobile binen bıçaklı 2 kişi, yaşlı adamı bagaja koydu.

KAMERA YAKALATTI

Dağdeviren'i bir eve götüren zanlılar, çırılçıplak soyup fotoğraflarını çekti. Zorbalar, Dağdeviren'in kredi kartlarından para da çekti. 3 gün önce yaşlı adamı arayan zanlılar, para istedi. Zorbalar Dağdeviren'e çıplak fotoğraflarıyla rezil etme tehdidinde bulundu. Polise gidip olayı anlatan İrfan Dağdeviren'in verdiği bilgiler doğrultusunda polis, bankamatik güvenlik kamerasını inceleyerek önce Ahmet Yalçın'ı (23) gözaltına aldı. Daha sonra Ahmet Çelikdemir ile Y.Y.'yi (17) yakaladı. Tamer Çam ile Hasan Korkmaz ve yaşlı adamı arayan Filiz adlı kadın ise her yerde aranıyor.

BİZE ULAŞIN