Kız kavgası ölümle bitti

28.05.2009 Perşembe

Bursa'da liseli bir genç, aşık olduğu kızı takip edip laf attı. Kızın olayı kuzenine şikayet etmesi üzerine gençler kavgaya tutuştu. 1 liseli öldü 2'si ise ağır yaralı

Gençler arasındaki kız kavgası bir kişinin hayatını söndürdü. Yıldırım ilçesi Zümrütevler Mahallesi'nde Kübra B. (15), kuzeni Engin B.'nin (18) yanına giderek, Emre T.'nin kendisini takip edip rahatsız ettiğini söyledi. Bunun üzerine kuzeninin oturduğu sokağa giden Engin B., Emre T. ile kavgaya tutuştu. Gençlerin kavgası mahalleli tarafından ayrıldı. Ancak gençler kavgaya devam etmek için ertesi güne randevulaştı.

Ölümle randevu
Kuzen Engin B. ertesi gün randevu verilen yere, Tophane Endüstri Meslek Lisesi'nde okuyan 2 arkadaşı Hakan Aydın (18), Halil Şekerciler ve K.K. isimli arkadaşını da yanına alarak gitti. Emre T. de Mimarsinan Endüstri Meslek Lisesi'nde okuyan arkadaşları İ. S. (16), Y.E.O. (18), E.Y. (17), S. A. (18) ile geldi. Gençler arasında başlayan kavgada, Hakan Aydın, kalbine aldığı tek bıçak darbesiyle hayatını kaybederken aynı gruptan Halil Şekerciler ve K.K. isimli gençler de yaralandı. Olayın ardından Emre T., İ.S., Y.E.O., E.Y., S.A. ve E.B. gözaltına alındı..
BİZE ULAŞIN