Eşi ve çocuğunu benzinle yaktı

Cumartesi 03.05.2009

Gaziantep'te karısıyla tartışan adam, eşinin üzerine benzin döktü. Çılgın adam yaktığı çakmağı eşine attı. Annesi kurtarmak isteyen kız da feci şekilde yandı...

Tüyler ürperten olay Gaziantep'in 60. Yıl mahallesinde meydana geldi. C.D. ile eşi E.D. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında cinnet getiren koca C.D., evde bulunan bir bidon dolusu benzini karısının üzerine döktü. C.D. yaktığı çakmağı karısının üzerine attı. Bir anda alevler içinde kalan E.D.'yi kızı M.D. söndürmek isterken kendiside alevler içinde kaldı. Komşuları tarafından güçlükle söndürülen E.D. ve kızı M.D. ambulansla Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılar burada yapılan ilk müdahalelerinin ardından Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

ANNENİN DURUMU AĞIR

Tedavi altına alınan E.D.'nin vücudunda 2. ve 3. derecede yanıklar meydana geldiği ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Kızı M.D.'nin ise iki kolunda meydana gelen ağır yanıklar nedeniyle tedavi altına alındı. Öte yandan vicdansız koca, polisin yaptığı aramalar sonucunda kahvehanede yakalandı.

BİZE ULAŞIN