Babam çok para harcıyor

31.05.2009 Pazar

Ünlü işadamı Hikmet Duğles'in çocukları 'Babamız şirketten yüklü miktarda para çekip harcıyor' diyerek, 'vasi' davası açtı

İzmir' in ünlü iş adamlarından Duğles Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Duğles, fazla para harcıyor gerekçesiyle çocukları tarafından mahkemeye verildi. İşadamının çocukları Fatih Duğles ve Meral Duğles Akıncı, avukatları aracılığıyla, babalarının tedavi görmesi gerektiğini belirtip 'vasi' atanması için İzmir 4'üncü Sulh Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Dilekçede Baba Duğles'in biyolojik rahatsızlıklarının psikolojik sorunlara da neden olduğu ileri sürüldü. Vasi olarak kızı Meral Duğles Akıncı'nın atanmasını istenen dava dilekçesinde, Hikmet Duğles'in aile şirketinden yüklü miktarda çektiği ve paraların nereye harcandığının bilinmediği vurgulandı.

'SORUN YOK' DEDİ
Hikmet Duğles'in avukatı ise müvekilinin akıl ve ruh salığı yönünden bir rahatsızlığının bulunmadığını, sadece böbrek ve bel fıtığı rahatsızlığı bulunduğunu belirtti. Dava önümüzdeki günlerde görülmeye başlanacak.
BİZE ULAŞIN