Poray deniz ulaşımını engelledi

Poray deniz ulaşımını engelledi
22.01.2010 14:26 Güncelleme: 22.01.2010 14:26

Kuzey Ege'de etkili olan fırtına, hayatı olumsuz etkiliyor.

Fırtına nedeniyle Gökçeada'dan saat 07.15 ve Kabatepe'den saat 10.00'da yapılması planlanan karşılıklı feribot seferleri iptal edildi. Diğer hatlardaki seferlerin şu an itibariyle normal olarak yapıldığı bildirildi.

Meteoroloji yetkilileri, rüzgarın hızını arttıracağını ve ilerleyen saatlerde saatteki hızın 70-90 kilometreyi bulmasının beklendiğini kaydetti.
Yetkililer ayrıca, kent genelinde yağmur şeklinde devam eden yağışların, öğleden sonra kara dönüşeceğini ifade etti. Kar yağışı ve kuvvetli fırtınanın yarın da sürmesinin beklendiği belirtildi.

GEYİKLİ-BOZCAADA ARABA VAPURU SEFERLERİ GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU

Kuzey Ege'de etkili olan fırtına dolayısıyla Bozcaada'dan saat 12.00 ve Geyikli'den saat 14.00'te yapılması planlanan karşılıklı araba vapuru seferleri iptal edildi. Bu hattaki diğer seferlerin yapılıp yapılmayacağına, hava durumuna göre karar verileceği bildirildi.

ERDEK - MARMARA - AVŞA ARABA VAPURU SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ


Kuzey Ege'de etkili olan fırtına nedeniyle, Erdek - Marmara - Avşa hattındaki araba vapuru seferleri, saat 11.00'den itibaren iptal edildi. Çanakkale ile adalar arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, diğer hatlardaki seferlerin normal olarak sürdürüldüğünü kaydetti. Fırtına nedeniyle Kabatepe - Gökçeada hattında sabah yapılması planlanan seferler, daha önce iptal edilmişti.

İDO SEFERLERİ İPTAL

İDO'nun bazı seferleri hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi. İşte iptal edilen seferler;

Bandırma / Yenikapı 18:30
Bostancı - Yenikapı / Bandırma 12:00
Bandırma / Yenikapı - Bostancı 7:30
Yenikapı / Bandırma 7:00

BİZE ULAŞIN