Yolu ölüm kesti

Yolu ölüm kesti
16.04.2012 Pazartesi

Yeşim Ş. barda eğlendiği adamlarla çıkışta bekletildiği için kavga etti. Korsan taksiyle evine giderken yolu kesildi. Çıkan kavgada araya giren taksici öldürüldü

İstanbul Kartal'daki Havana Bar çıkışında başlayan tartışma cinayetle sonuçlandı. Olay şöyle meydana geldi; Barda çalışan Yeşim S., (30) İsmail A., (46) ve Kadir T. (38)'yle birlikte sabah 04.30 sıralarında dışarı çıktı. İsmail A., otomobilini almak için otoparka gitti ancak dakikalarca gelmedi. Bekletildiği için sinirlenen Yeşim S., daha önceden de tanıdığı bir korsan taksiciyi çağırdı. Erdal Yılmaz (28)'ın kullandığı ve yanında arkadaşı Hakan S.'nin bulunduğu korsan taksiye binen Yeşim S., evine gitmek üzere yola çıktı. Duruma sinirlenen İsmail A., yanındaki arkadaşıyla birlikte Yeşim S.'nin bindiği korsan taksiyi takip etmeye başladı.

ARAYA GİRDİ
Kısa bir takibin ardından E-5 üzerindeki Kartal Köprüsü altında korsan taksinin önünü kesen iki arkadaş, otomobilinden aşağı inerek Yeşim S. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine araya korsan taksici Erdal Yılmaz girdi.

KAN KAYBINDAN
Bıçakların da kullanıldığı kavgada İsmail A., Erdal Yılmaz'ı sağ bacağından, arkadaşı Hakan S.'yi de kolundan yaraladı. Erdal Yılmaz, aldığı bıçak darbesi nedeniyle kan kaybından hayatını kaybetti. Hakan S.'nin ise durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olaydan sonra kayıplara karışan İsmail A., ve Kadir T., asayiş ekiplerince yakalandı. İsmail A.'nın "Alkollüydüm. Bıçağımı korkutmak amacıyla çıkarmıştım. dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN