Misyoner PKK!

Misyoner PKK!
23.04.2012 22:09 Güncelleme: 23.04.2012 22:14

Gözaltına alınan PKK'lı teröristlerin üzerlerinden cami içinde İslam dini ve namazla dalga geçen; kilisede yapılan ayinlere katıldıkları, halka İncil dağıttıklarını gösteren fotoğraflar çıktı.

İslam karşıtlığı ile bilinen PKK'nın diğer taraftan ise misyonerlerle ilişki halinde olduğu, onlara hizmet ettiği, Kürt kilisesi kurmayı hedeflediği yönündeki haberlere delil niteliğinde yepyeni fotoğraflar ortaya çıktı..

Yeni Akit'ten Fatih Akkaya'nın haberine göre, 29 Mart'ta Edirne'de PKK'nın sözde gençlik yapılanması olan "Demokratik Yurtsever Gençlik Meclisi"ne (DYGM) yönelik operasyon düzenlenmiş, bu operasyonda 16 kişi gözaltına alınmıştı. Edinilen bilgilere göre; gözaltına alınan kişilerin Edirne'de 7 ayrı aracı kundakladıkları, polis lojmanlarına ait oto parkına konulan tüp düzenekli bombanın patlatılması ve özel bir marketin bombalanması eylemini gerçekleştirdikleri belirlendi.ÜZERLERİNDEN ÇIKAN FOTOĞRAFLAR
Edirne'de araç kundaklama, polise bombalı saldırı düzenleme gibi eylemlerden gözaltına alınan PKK'lı teröristlerin üzerinden, cami içinde İslam dini ve namazla dalga geçtiklerini gösteren fotoğraflar çıktığı öğrenildi. Akit'in ulaştığı fotoğraflarda PKK"nın gençlik yapılanmasına mensup gençlerin cami içinde İslam dini ve namazla dalga geçtikleri görülüyor.

KİLİSEDE İSE AYİN, HALKA İNCİL
Akit'in ulaştığı fotoğraflarda aynı PKK'lı teröristlerin diğer taraftan kilisede yapılan ayinlere katıldıkları, halka İncil dağıttıkları görülüyor. İlk defa Akit'in yayınladığı bu fotoğraflar, PKK'lıların gerçek yüzünü ve amacını net bir şekilde gözler önüne seriyor.ADIM ADIM KİLİSE Mİ?
14 Temmuz 2010'da Mersin Siyaset Akademisi açılış törenine katılan BDP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata'nın, misyonerlerin "ülke genelinde Kürt kiliseleri kurma" talebine "Gönül ister ki bütün Kürtler Müslümanlığı bırakıp Hıristiyan olsun" şeklinde cevap verdiği basında yer almıştı. Bu fotoğraflar da PKK'lı teröristlerin üzerlerinden çıktı. Fotoğraflarda gençlerin kilisede yapılan ayinlere katıldıkları, halka İncil dağıttıkları görülüyor.

KÜRT VATANDAŞLARIMIZ HIRİSTİYANLAŞTIRILMAK MI İSTENİYOR?
Terör örgütünün, Kürtlerin Hıristiyanlaştırılmasının kendilerine olumlu yansıyacağını düşündüğü, bu yönde çalışmalar içine girerek, bir taraftan İslam karşıtlığı sergilerken, diğer taraftan misyonerlerle iş tuttuğu yönünde basında çok sayıda haber çıkmıştı. O haberlerden çıkan sonuçlar şöyle:

¥ Teslim olan teröristlerin ifadelerine göre, PKK dağda, İslam'a dair her şeyi yasaklamaya çalışıyor.
¥ Teröristler dağda namazla alay ediyorlar, domuzla besleniyorlar.

¥ Şehirlerde misyonerlerle birlikte hareket ediyorlar.

¥ Doğu ve Güneydoğu'da Kürt kiliseleri kurmayı planlıyorlar.

¥ BDP'nin gençlik merkezinde misyonerlere yer bile tahsis edildi.

¥ Misyonerler Kürtlere yönelik Hıristiyanlık propagandasına hız verdiler. Bölgede taraftar kazanma ve örgütlenme amaçlı Kürtçe İncil, ilahi CD'leri gibi materyaller dağıtıyorlar.

¥ BDP mitinglerinde misyonerlerin İncil dağıtmasına izin veriliyor.

¥ Alternatif cuma namazlarıyla dindar Kürtleri yanlarına çekmeye çalışıyorlar.

Kaynak: Yeni Akit

BİZE ULAŞIN