Mutlu son

Mutlu son
25.10.2012 Perşembe

Türkiye'nin mutluluk çubuğu doktoru yine TAKVİM'e konuştu: Tanınmış iş adamlarından, en prestijli isimlere kadar herkes geliyor. Bu kaçınılmaz bir durum, utanılacak bir şey yok

Türkiye' nin tanınmış işadamları ve önde gelen isimlerinin "Mutluluk Çubuğu" ameliyatı olarak, mutluluğu yakalamaları, hatta çocuk sahibi olmaları haberi büyük yankı uyandırdı. TAKVİM'in haberinden sonra, özellikle prostat ve diabetik rahatsızlıklar sonucu iktidarsız durumuna düşen kişilerin başvurdukları 'Mutluluk Çubuğu' ameliyatının nasıl ve nerelerde yapıldığı merak konusu oldu. Türkiye'nin iktidarsız erkekler konusunda kozmik doktoru olan ve kimliğinin açıklanmasını istemeyen ünlü hekim, "Bu bir Türkiye gerçeğidir. Erkekler, evlerinde mutluluğu yakalamak için bu ameliyatı mutlaka yaptırmalıdır" dedi.

BOŞANMA SEBEBİ
İş ve sosyete dünyasının ünlü doktoru, "Bu tür rahatsızlığı olanlar bu tedaviyi, insanın elinin kolunun ya da midesinin ameliyatı gibi düşünmeleri gerekiyor. Ereksiyon kusuru hayatın en önemli eksiklerinden biridir. Cinsel ilişkiye girememe, sosyal yıkıntılara neden olabilir. Eş ile problemler yuvanın yıkılması demektir. Ereksiyonu olmayan bir insan iş yerinde ve evinde çeşitli psikolojik problemler yaşar ve kendine güveni olmaz. İşinde verimli olamaz ve toplumda da pek öne çıkmak istemez" diye konuştu.

GERÇEĞİ GİBİ ETKİLİ
Ünlü doktor, mutluluk çubuğu ameliyatı sonrası, normal ereksiyonun aynısının yaşayacağını söylerken "Son geliştirilen mutluluk çubukları hem enine, hem boyuna büyüme yaparak tamamı ile normal ereksiyonu sağlıyor. Bu ameliyattan sonra hastanın partneri, onda mutluluk çubuğu olduğunu anlamıyor bile" dedi.

HER ERKEK BU SORUNU ÇEKER
Kozmik doktor mutluluk çubuğunun kaçınılmaz son olduğunu şu sözlerle ifade etti: "Diabet ve prostat hastalarında belli bir zamandan sonra ereksiyon kusuru kaçınılmazdır. Türkiye'de yaşayan erkeklerin çok büyük kısmı belirli bir yaştan sonra bu sıkıntıları çekiyor. Ayrıca sigara, alkol ve en önemlisi stresli şehir yaşamı, hormonlu gıdalar hep erkekliği eksilten unsurlar. Bu nedenle "Penis protezi ameliyatı" erkekler için bir yaştan sonra neredeyse zorunludur. Bu durumdan kaçınmak için hem sağlıklı beslenmeli, hem stresten uzak durmalı, hem de vücuda çok ama çok iyi bakmalıdır."


MEVLÜT YÜKSEL
BİZE ULAŞIN ; ;