Baba yurdu!

Baba yurdu!
29.10.2012 Pazartesi

"Önce BDP'liler ile Öcalan ölüm orucu tutsun" diyen Kürt babaya Türkiye'den destek geldi: "Bu adam Akdeniz'de tatil yapan sizlere haddini bildirecek..."

Türkiye genelindeki cezaevlerinde 680 mahkumun başlattığı ölüm orucu, 47'inci günü geçti. BDP'liler tansiyonu düşürmek yerine hayatı durdurma talebinde bulundu. Kanlı terör örgütü ise ölüm orucuna, çocukları da kattı. Bu gelişmeye en büyük tepki ise bir Kürt babadan geldi. Oğlu Kalkandere Cezaevi'nde hapis yatan baba, "Oğlum, 5 yıldır içerde. Önce Öcalan ile BDP'liler ölüm orucu tutsun" diyerek tepki gösterdi. İşte o babaya Türkiye'den destek yağdı. Aralarında çoğunlukla Kürtler'in olduğu vatandaşlar, sosyal paylaşım sitelerinde şu mesajları verdi:

'KİMSE UMURLARINDA DEĞİL'

Seni çok iyi anlıyorum. Aynı senin gibi milyonlarca Kürt vardır. Biz ihanetçi değiliz. Asıl ihanetçi o Apo'dur.

Umurlarında mı, halkın çocukları ölmüş. Ergenekoncu Apo ve onun tayfası BDP'lilerin canı sağolsun. Demirtaş'lar, Tuğluk'lar, Elçi'lerin ve karanlık noktaların adamı Kürkçüler'in maaşları harıl harıl çalışıyor.

Baba haklı, Apo ve BDP milletvekilleri ölüm orucu tutsun.

Kürtler canımızdır, kardeşimizdir.

Bu demek oluyor ki Kürt kardeşlerim aklın, anlamsız ideolojilerin ötesinde olduğunu anlamıştır. Sizler Akdeniz'de 5 yıldızlı otellerde keyif yaparken binlerce insanın katili Öcalan, adada sefa yaparken, bu insanlar sizlere haddinizi bildirecektir.

Öcalan ve BDP'lileri de dört gözle ölüm orucuna bekliyoruz. Özellikle de Osman Baydemir, Selahattin Demirtaş, Gülten Kışanak, Hasip Kaplan, Sebahat Tuncel ve diğerlerinin de ölüm orucuna katılmalarını canı gönülden destekliyoruz!


BİZE ULAŞIN