Kıza laf attı babaya bıcak

Kıza laf attı babaya bıcak
30.10.2012 Salı

20 yaşındaki genç, 'senin erkek arkadaşın yok mu?' diyerek laf attığı kızın babasından tokat yedi. Bunu hazmedemeyen genç babayı öldürdü

Karabük'te, kızına laf atan gence, tokat atan baba bıçaklanarak öldürüldü. Ankara Caddesi Kayabaşı Köprüsü mevkiinde 'Bu kadarı da olmaz' dedirten cinayet işlendi. Önceki gün akşam saatlerinde Volkan K. (20) isimli genç, babasının dükkanın önünde malzemeleri toplayan 14 yaşındaki İ.E. isimli kız çocuğuna, 'senin erkek arkadaşın var mı' diye laf attı. Bu sırada İ. E.'nin yanında bulunan kuzeni 16 yaşındaki D.E. de durumu dükkanda bulunan amcasına söyledi. Dışarı çıkan Hamit E. (42), kızına laf attığı iddia edilen Volkan K.'nin yanına giderek, "Utanmıyor musun? O daha 14 yaşında. Senin kardeşin yok mu?" deyip bir tokat attı. Bunun üzerine Volkan K., üzerinde bulunan bıçağı çekerek Hamit E.'yi kalbinin altından bıçaklayarak kaçtı.

KURTARILAMADI
Kanlar içinde yere yığılan Hamit E., kızı ve yeğeni tarafından çağrılan 112 ambulansı ile Karabük Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Talihsiz baba, burada doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra kaçan Volkan K. ise, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince Kayabaşı Mahallesi'nde yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilen zanlı genç, tutuklanarak Karabük E Tipi Cezaevi'ne gönderildi.
BİZE ULAŞIN