Berkin Elvan için ortalığı ayağa kaldıranlar Eren için sessiz kaldı!

Berkin Elvan için ortalığı ayağa kaldıranlar Eren için sessiz kaldı!
12 Ağustos 2017, Cumartesi | Güncelleme: 17:59

Gezi eylemlerinde hayatını kaybeden Berkin Elvan için ortalığı ayağa kaldıranlar, 15 yaşında alçak teröristlerin şehit ettiği yetim Eren Bülbül için sessiz kaldı!

Türkiye 15 yaşında alçak teröristlerin şehit ettiği Eren Bülbül için ağlarken, Türkiye'de "sol muhalefet" maskeli ikiyüzlülük bir kez daha kendini belli etti.

Berkin Elvan için ortalığı ayağa kaldıranlar, 15 yaşındaki bir çocuğun PKK terör örgütü tarafından katledilmesine sessiz kaldılar.

BÖYLE İKİYÜZLÜLÜĞE LANET OLSUN!
Berkin Elvan için ekmek almaya giderken vuruldu diye duyarlılık gösterenler, ölümleri bile ayrıştırırken, her zamanki riyakar yüzlerini ortaya koydular.

EREN BÜLBÜL'ÜN ŞEHİT EDİLMESİNE GEZİCİ MEDYA SESSİZ
Gezi eylemleri esnasında taktığı kırmızı fularıyla malum medya tarafından fenomen haline getirilen, ve daha sonraki dönemlerde terör örgütü PKK'ya katılıp silah kuşanmış ve Türkiye'ye karşı alçak eylemler gerçekleştirmişti. Aynı terörist kız terör örgütü PKK adına bir başka terör örgütü DEAŞ'la girdiği çatışmada ölmüş, günlerce sivil toplum kuruluşları ve insan hakları dernekleri bu teröristi gündemlerinde tutmuştu.

TERÖRİSTLERE GÖSTERİLEN HASSASİYET EREN'E GÖSTERİLMEDİ
Gezi eylemleri döneminde gerek Berkin Elvan gerek Kırmızı Fularlı teröristi parlatan malum medya, kahraman Eren Bülbül'ün şehadetine sessiz kalmayı tercih etti.

İŞTE İKİYÜZLÜLÜĞÜN BELGESİ

Polisi taşlayan Berkin Elvan'ı siyasi hesaplarına alet edenler, bir çocuğun kanı üzerinden rant peşinde koşanlar, şehit Eren Bülbül için suspus oldular. İşte Sözcü gazetesi... Dün "Ben Berkin'im" diye manşet atan gazete, 15 yaşındaki şehit Eren Bülbül'ün adını bile anmadı.


Sosyal medya kullanıcıları ise durum hakkında düşüncelerini böyle ifade etti:

-Berkin Elvan için hayat duruyorsa Eren Bülbül için kıyametin kopması lazım!

-Berkin Elvan için sokağa dökülenler, Eren Bülbül de 15 yaşındaydı, siz neredesiniz ?

-Berkin Elvan Kadar Konuşulmayacak Ama! Eren Bülbül,15'inde Maçka'da Teröristlerin Saklandığı Sığınağı Mehmetçiklere Gösterirken Şehit Düştü


#Trabzon #Maçka'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen #ErenBülbül son yolculuğuna uğurlandı. #iyikivarsınEren

Takvim.com.tr (@takvimcomtr)'in paylaştığı bir gönderi ()

BİZE ULAŞIN