“İnternetim Bitecek” Korkusuna Son!

“İnternetim Bitecek” Korkusuna Son!
Cuma 13.04.2018 19:57

"İNTERNETİM BİTECEK" KORKUSUNA SON!

Türk Telekom, tatil sezonu yaklaşırken internette rahat rahat gezmenizi sağlayacak bir kampanya başlattı. Bu kampanyayla birlikte artık 'İnternetim bitecek' korkusuna son vereceksiniz!

AYLIK 4GB HEDİYE

Türk Telekom'un başlattığı "CEBİNE GELSİN KAMPANYASI"na katılan her abone her ay 4GB mobil internet hediye kazanıyor. Yani bu kampanyaya katılanlar evinde 'Limitsiz Fiber İnternet' kullanırken, cebinde de 4GB hediye mobil internetten faydalanma imkanı buluyor. Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 5 TL taksitle yararlanabiliyorsunuz.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANACAKSINIZ?

Cebine Gelsin Kampanyası 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli.? Kampanya özellikle bireysel yeni müşteriler için cazip fırsatlar sunuyor. 24 ay taahhüt vermeleri halinde yeni müşteriler 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar kapsamına giriyor, taahhüt süresi sonunda da seçilen paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücret ödüyor.

Kampanya kapsamında Türk Telekommobil hattına 24 aylık kampanya süresi boyunca her ay, ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketi tanımlanıyor. Ancak paket aşım ücretleri kampanya kapsamına dahil değil, Abone'nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılıyor.

Aboonelerin ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketinden yararlanabilmesi için;

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri hariç bireysel faturalı tarifelerde bulunması gerekiyor.

NASIL BAŞVURACAKSINIZ?

"HERYERDEN" boşluk aboneliğinin kayıtlı bulunduğu "TCKN" yazıp 6606 numarasına SMS atarak şifre almak gerekiyor. Şifre alındıktan sonra, ücretsiz 4GB Mobil İnternet Paketi'nin kullanılacağı mobil hattan "HERYERDEN" boşluk "Şifre" yazılarak 5555 numarasına SMS atılması gerekiyor. SMS'in İŞLETMECİ'ye ulaşmasından sonra Abone'nin Kampanya koşullarını sağlıyor olması durumunda, aylık 4GB mobil internet paketi Abone'nin mobil hattına tanımlanıyor.

HOŞGELDİN İNDİRİMİ

Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Cebine Gelsin Kampanyası'yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilere Hoş Geldin İndirimi'nden faydalanabiliyor. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabiliyorlar. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL'ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılıyor.


HER BÜTÇEYE UYGUN PAKETLER

Türk Telekom'un "CEBİNE GELSİN KAMPANYASI"da her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor. S, M, L, XL, XXL ve birçok farklı paket seçeneği bulunan kampanyada değişmeyen tek şey her ay cebinize gelecek hediye 4GB mobil internet!

FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Birbirinden farklı paket seçenekleri bulunan ve 24 ay taahhüt verilerek yararlanabileceğiniz kampanyaya son katılma tarihi ise 30 Haziran 2018.

HEDİYELER BİTMİYOR

Türk Telekom, her ay hediye 4GB mobil internetin yanı sıra birbirinden farklı özel servislerden de faydalanmanızı sağlıyor. Bu kampanyaya katılan aboneler; Türk Telekom WiFi noktalarından internete 600 dk. ücretsiz giriş fırsatı, yerli ve yabancı milyonlarca şarkının adresi Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 şarkıyı dinleme keyfi, bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı ve Netdisk'ten 2 GB online depolama ve yedekleme hakkı ile dosyalarınıza her an her yerden güvenle ulaşma avantajı yakalıyor...

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Bu kadar avantajın bir arada yer aldığı "CEBİNE GELSİN KAMPANYASI"na katılmak ise çok kolay. İster 6606'ya SMS gönderebilir, ister 444 1 444'ü arayabilir isterseniz de Türk Telekom satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz...

"CEBİNİZE GELSİN" KAMPANYASI" İÇİN TÜM DETAYLARA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlandır.

BİZE ULAŞIN