Şişman kadınlara çok sinir oluyormuş!

23.10.2009 09:27 Güncelleme: 23.10.2009 10:29

Yakında 'Zenci Poposu' adlı bir pilates DVD'si çıkaracak olan Ebru Şallı Tan şişman kadınlardan duyduğu 'rahatsızlığı' anlattı.

Etiler Dalmaz Center'da bulunan Celebrity Fitness'ta pilates dersleri vermeye başlayan Ebru Şallı Tan, Türk kadınının popo ve kalça bölgesini forma sokmayı amaçladığını söyledi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

ZENCİ POPOSU
Geçen sene 'Ebru Şallı ile Pilates' adını verdiği DVD'si çıkan Şallı, önümüzdeki aylarda yeni bir DVD çıkaracağını, adının da 'Zenci Poposu' olacağını açıkladı. Şallı şöyle konuştu: "Zenci kalçası, yapı olarak beyazlara göre daha kalkık. Türk kadınının kalçası yayvan ve aşağı düşüyor. Pilates buna çözüm oluyor. Birkaç gün yürüyememe ve oturamama oluyor ama görüntü olarak estetik ve seksi duruyor. Pilates yapan kadın zenci poposuna sahip olacak."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇİRKİN ŞİŞMAN

Öte yandan Şallı, şişman kadınların kendilerine 'güzelim' demelerine de sinir olduğunu belirtti ve şişmanları kızdıracak şu açıklamayı yaptı: "Şişman kadın güzel değildir. Kendilerine nasıl güzelim diyorlar anlamıyorum. Hiçbir erkek şişman kadından hoşlanmaz. Kendilerini kandırmasınlar, spor yapsınlar." 2011 yılında ikinci kez anne olmak istediğini de belirten Şallı, "Belki pilates topunun üzerinde doğum yaparım" sözleriyle etrafındakileri güldürdü.
BİZE ULAŞIN