İçimde 13 yaşında bir erkek yaşıyor

26.10.2009 09:47 Güncelleme: 26.10.2009 10:24
Yeni filmi 'Whip It' ile oyunculuktan yönetmenliğe geçen Drew Barrymore, In Style dergisine konuştu: Bu kadar enerjik olmam, belki de içimdeki çocuktan kaynaklanıyor ve ben bu halimi çok seviyorum!
Yıllar önce 'E.T' filmiyle şöhret basamaklarını çıkan Drew Barrymore, artık Hollywood'un en başarılı kadınlarından birisi...

DREW BARRYMORE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Amerika'da gösterime giren ve ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan 'Whip It' ile dikkatleri üzerine çeken Barrymore, In Style dergisinin ekim sayısına kapak oldu ve dergiye birbirinden güzel pozlar verdi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Sınırsız!
Kendisini 13 yaşında bir erkek çocuğu gibi hissettiğini söyleyen ünlü yıldız, "Belki de bu kadar enerjik olmam bundan kaynaklanıyor ve ben bu halimi seviyorum. Küçük bir kızken de ailem hiçbir zaman bana 'Erkeklerin yaptığı şeyleri yapamazsın' demedi" şeklinde konuşuyor. Özel hayatında birçok kez inişli çıkışlı günler geçirdiğini söyleyen ünlü yıldız, "Düşüşler hayatı, hayat yapan şeyler. Bu nedenle iyi şeylerin kıymetini bilebiliyorsunuz" diyor. Olgunlaştıkça hayatındaki sınırları kaldırdığını söyleyen ünlü yıldız, "Yalnız, hayatımdaki bazı değerleri daha çok korumaya başladım. Hayatımı ve yaşadıklarımı gerçekten seviyorum" diyor.
BİZE ULAŞIN