Seda Sayan çocuk istiyor ama...

26.10.2009 10:00 Güncelleme: 26.10.2009 10:26

Bir kız çocuk doğurmayı çok istediğini belirten Seda Sayan: "Anne olmak için operasyonlar geçiriyorum. Birtakım kadınsal sorunlarım var!"

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, 'tüp bebek tedavisi' gördüğü iddialarına Bilal Özcan'ın 'Laf Aramızda' programında yanıt verdi. "Anne olmak için operasyonlar geçiriyorum" diyen Sayan, şunları söyledi:

Beni üzüyorlar
Çocuk konusunda beni çok üzüyorlar. Tüp bebek tedavisi gördüğüme kadar yazdılar. Tüp bebeğe gelene kadar, nasıl bir kadınsal sorun yaşadığımı hiçbir arkadaşımız sormuyor. Benim sorunum tüp bebek değil, bir sürü kadınsal sorun var! Daha tüp bebek aşamasına gelemedim. Tedavi oluyorum ve anne olmak için birçok operasyondan geçiyorum."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ


MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Biyonik kadınım
Medyaya göre ben biyonik kadınım" diyen Seda Sayan, estetikle ilgili gerçeklerini de şöyle açıkladı: "Göğüslerimde bir operasyonum var ama burnuma estetik yaptırmadım. Dudaklarım da silikon değil. Yaşlanmaktan da hiç korkmuyorum..."

Kocam için canımı değil ama böbreğimi veririm!
Seda Sayan, "Canımı evladım için veririm" dedi ve eşi Onur Şan'la ilgili hislerini şöyle ifade etti: "Onun çok farklı bir kumaşı var. Çok iyi bir aile terbiyesi almış, iyi eğitilmiş ve tanıdıkça ona hayran oldum." Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: "Biz Onur'la çok iyi arkadaşız. Çok güzel şeyler yaşıyoruz, aynı dili konuşuyoruz. O bağlamasını eline aldığında, ben bir kadeh şarap koyup karşısına geçip onu dinleyebiliyorum. Çok güzel giden bir evliliğim var. Arada sırada ayrılık dedikoduları çıkarılıyorsa da, asla böyle bir şey yaşamadık ve Allah da yaşatmasın. Evliliğimizi korumaya çalışıyoruz..."
BİZE ULAŞIN