Bruce Willis için etten duvarı aşmaya çalıştı!

28.10.2009 09:30 Güncelleme: 28.10.2009 09:47

Önceki akşam sona eren 'Fashionable by İstanbul' adlı moda gösterilerini yakından takip eden Ivana Sert, hayranı olduğu Bruce Willis uğruna arbedenin ortasına düştü.

Sosyetik güzel Ivana Sert; İstanbul'a gelen Bruce Willis'le tanışabilmek için etten duvarı aşma savaşı verdi.

AMACINA ULAŞTI
Willis ve eşi Emma Heming'in defileye gelişini yakından takip eden Ivana ve Yurdal Sert; koruma ordusu eşliğinde alana giriş yapan ünlü aktörle tanışmak için etten duvarı aşmaya çalıştı. Ayaklıgazete.com'un haberine göre; eşinin ısrarlı itmelerine rağmen Willis'in yanına yaklaşamayan Ivana Sert, kalabalıkta hayli hırpalandı. Ancak Hollywood starıyla aynı kareye girmekte kararlı olan Sert, Willis'i Ritz Carlton Oteli'nde yakaladı.

İVANA SERT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BRUCE WİLLİS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

AVŞAR: Yatakta ne giyersin?
IVANA: Bir şort, bir de tişört

Hülya Avşar, programında ağırladığı Ivana Sert'e "Çok merak ediyorum, yatarken ne giyiyorsun? Orada da süslü müsün?" diye sordu. İkoncan'ın cevabı kısa ve netti: "Bir şort, bir tişört! Yatakta sadeliği seviyorum." Hülya Avşar, Ivana'ya, "Yaz boyunca Bodrum'dasın ve sürekli mayo değiştiriyorsun. Bunun için aylar öncesinden filan hazırlık yapıyor musun?" diye sordu. Sert de, "Eskiden değil ama bu yıl yaptım. Çünkü ben artık bir tasarımcıyım ve buna uygun olarak hazırlık yaptım" dedi. Avşar daha sonra Sert'ten hulahop çevirmisini istedi ama Ivana, "Spor yapan biriyim ve inan seni kırmak istemem ama şu an üzerimde abiye kıyafetler var" diyerek kabul etmedi.
BİZE ULAŞIN