Serengil: İyi ki çocuğum olmamış

28.10.2009 10:38

Eşi Musa Aytun'la boşanma evresinde olan Serengil, şaşırttı: "Yaşadığım şeyler var ama söyleyemem. İyi ki çocuğum olmamış, şükrediyorum. Yoksa bu adam çocuğumun babası olacaktı."

KAYINPEDERE SUÇ DUYURUSU!

Geçen nisan ayında kaybettiği bebeği Stephanie'nin kendisinden habersiz Musevi mezarlığına gömülmesinin ardından Seren Serengil'in, eşi Musa Aytun ve ailesiyle arası açılmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Kızının mezarının kendisine söylenmemesine üzülen ve bu konuda psikolojik sorunlar yaşadığını belirten Serengil, aylardır verdiği mücadeleyi kazanmıştı.

Kızının yattığı Musevi mezarlığına giden ancak içeri alınmayan Serengil, savcılık kararı ile polis eşliğinde mezarlığa girmeyi başarmıştı. Kızının gömüldüğü yeri görünce sinir krizi geçiren Serengil'i yanındaki polisler teselli etmişti. Taşının bile olmadığı bakımsız mezarın haline dayanamayan şarkıcı, kızının mezarı başında dakikalarca ağladıktan sonra polislerin yardımıyla oradan uzaklaşmıştı.

Yaşadığı şoku üzerinden atar atmaz avukatının yolunu tutan Serengil, ölen bebeğinin mezarını kendisinden saklayan kayınpederi hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyordu.
BİZE ULAŞIN