Deniz coştu bir kere

Deniz coştu bir kere
18.01.2010 Pazartesi

Yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan Deniz Seki kendine geldi! Şarkıcı, arkadaşlarıyla gittiği kafede şarkılar söyledi, alkışlar eşliğinde bol bol göbek attı

Cezaevinden çıktıktan sonra hep üzgün ve düşünceli haliyle objektiflere takılan Deniz Seki, önceki gece "Artık geri döndüm" der gibiydi! Bir grup arkadaşı ile birlikte Bebek'te bulunan bir kafeye giden ünlü şarkıcı, ilerleyen saatlerde etrafına neşe saçtı. Alkışlar eşliğinde kafenin ortasında şarkılar söylemeye başlayan Seki, kendini tutamayınca ayağa kalkıp göbek attı. Mekanın içerisine giren sokak köpeğini de sevmeyi ihmal etmeyen Deniz Seki, daha sonra mekandan ayrıldı. Arkadaşlarıyla birlikte Bebek sokaklarında otomobiline doğru yürümeye başlayan ünlü şarkıcı, şarkı söylemeyi sürdürdü. Meraklı bakışlara aldırmadan eğlenen Deniz Seki, "Şarkı söylememden doğal ne olabilir?" dedi.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Benim işim bu, şarkı söylemek
Oturduğu kafeden kalktıktan sonra meraklı bakışlara aldırmadan şarkılar söyleyen Deniz Seki, "Benim işim zaten şarkı söylemek" dedi. Ünlü şarkıcı, keyifli haliyle "Deniz eski günlerine geri döndü" dedirtti.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER ÜNLÜLER


ÜNLÜLER HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

ÜNLÜLERİN GERÇEK YAŞLARI!

ÜNLÜLERİN İLGİNÇ İTİRAFLARI!

BİZE ULAŞIN