Haftanın EN leri

Haftanın EN leri
18.01.2010 Pazartesi
En şaşkın
Son günlerde sürekli gece hayatında boy gösteren Tuba Ünsal, bir türlü gazetecilere alışamamış olacak ki; bu pozla sayfamızdaki yerini aldı. Güzel oyuncu, yüz ifadesiyle hiç kuşkusuz haftanın en şaşkınıydı!

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI

En özgüvenli
Alkışlar Can Ateş'e... İş dünyasında olduğu kadar magazin aleminde de kendisinden söz ettiren Can Ateş, bir davete ekoseli ve kırmızı pantolonla katılınca tüm dikkatleri üzerine çekti. Ateş için "Bu kıyafeti giymek cesaret ister" yorumu yapıldı.

En dalgın
Mazhar Alanson, 'Mazhar Olmak' isimli kitabının imza gününü Kanyon'da düzenledi. İmza gününe Alanson'un eşi Biricik Suden ile birlikte Selma Türkeş ve Dilek Hanif gibi tanınmış isimler katıldı. Ünlü şarkıcının kitabını imzalamak için kuyruğa giren Hanif, bir türlü sesini Mazhar Alanson'u duyurmaya başaramayınca ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

MFÖ FOTOĞRAFLARI

En şık
Ve işte haftanın en şıkı! Athena grubunun solisti Gökhan, bu son derece sportif aynı zamanda da şık kıyafetiyle haftanın en şıkı olmayı bileğinin gücüyle başardı! Ünlü şarkıcının renk uyumu da bir o kadar gözkamaştırıcıydı!

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER ÜNLÜLER


ÜNLÜLER HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

ÜNLÜLERİN GERÇEK YAŞLARI!

ÜNLÜLERİN İLGİNÇ İTİRAFLARI!


BİZE ULAŞIN