Cem Yılmaz’a İvedik’li protesto

Cem Yılmaz’a İvedik’li protesto
19.01.2010 09:23 Güncelleme: 19.01.2010 12:20

Bir sinema açılışı için Malatya'ya giden ancak sahnede kısa kalıp, film gösterimi sırasında da hiç ara verdirmeyen Cem Yılmaz, 'Recep İvedik' protestosu ile karşılaştı

Cem Yılmaz'a kızdılar 'İvedik' diye bağırdılar
Malatya Park AVM bünyesinde hizmete giren Avşar Sinemaları, açılış günü Türkan Şoray, Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ı misafir ederken, önceki gün de Cem Yılmaz'ı ağırladı.

CEM YILMAZ'IN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON SÖZLERİ

Binlerce kişi görmeye geldi
Cem Yılmaz'ı görmek için binlerce kişi alışveriş merkezine akın ederken, ünlü komedyen son filmi 'Yahşi Batı'yı hayranları ile birlikte izledi. Ancak 122 dakikalık filmine ara verdirtmeyen Yılmaz, izleyicinin tepkisi ile karşılaştı. Ardından alışveriş merkezinin içinde düzenlenen sohbete katılan Yılmaz'ın burada da sadece 10 dakika sahnede kalması ve fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmesi, hayranlarını çok kızdırdı. Cem Yılmaz'ın, fotoğrafını çekmek için yarışan hayranlarına, "Hepinizde cep telefonu var mı? Olmayanlar varsa ben yanımda getirdim, dağıtacağız şimdi" esprisi de ortamı yumuşatmadı. Yılmaz'a sinirlenen bir grup 'Recep İvedik' diye bağırarak protesto etti. Yılmaz, Malatya'nın yöresel restoranlarından 'Beşkonak'ta yemek yedikten sonra da İstanbul'a döndü.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN KORKULARI

EN ÇEKİCİ BEKAR ERKEKLER

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

2009'UN TWİTTER BOMBALARI

BİZE ULAŞIN