Londra'da kafa karıştıran buluşma!

Londra'da kafa karıştıran buluşma!
19.01.2010 20:27 Güncelleme: 19.01.2010 23:43

Mehmet Ali Erbil’den boşanacağı haberleri gündeme gelen ancak eşiyle birlikte el ele pozlar vererek bu iddiaları yalanlayan Tuğba Erbil, hafta sonu Londra’daki ünlü restoran Hakkasan’da Sezen Aksu’nun eski aşkı Önder Fırat’la yemek yerken görüldü.

M. Ali-Tuğba Erbil çiftinin bir süre önce boşanacakları yönünde haberler gündeme gelmişti. Ancak ünlü çift, bu haberlerin doğru olmadığını ispat etmek istercesine gazetecilerin karşısına el ele çıkmışlardı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Mutlu evlilikleri olduğunu söyleyen Tuğba Erbil'in, hafta sonu tatili için kız arkadaşıyla birlikte gittiği Londra'da, Sezen Aksu'nun eski sevgilisi Önder Fırat'la yemek yerken görülmesi kafaları karıştırdı. Londra'nın ünlü restoranlarından Hakkasan'da yanlarında bir çiftle beraber yemek yiyen ikiliden Tuğba Erbil, bu sürpriz yemekle ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Ben Londra'ya kız arkadaşımla beraber 4 günlüğüne tatile gittim. Mehmet Ali'nin işleri olduğundan dolayı bana eşlik edemedi. Bir gece Önder Fırat'la Hakkasan'da tesadüfen karşılaştık. Arkadaşlarımızla beraber oturup yemek yedik. Önder, Mehmet Ali'nin ailece görüştüğü yakın bir arkadaşıdır. Birlikte görünmemizden tedirgin değilim. Asıl ayıp bu haberi sizlere ulaştıranlarındır. Ayrıca bir şey olsa herkesin gittiği yere mi giderim." (Hürriyet)

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON SÖZLERİ

BİZE ULAŞIN