Kim nerede?

Kim nerede?
20.01.2010 Çarşamba
Uzun uzun dolaştı
Cemiyet hayatının önde gelen simalarından Suzan Sabancı Dinçer, Kanyon'daydı. Alışveriş yapmak için Kanyon'a geldiğini belirten Suzan Hanım, Harvey Nichols'ta uzun uzun dolaştı.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN GERÇEK YAŞLARINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

ÜNLÜLER ESKİDEN BU MESLEKLERİ YAPIYORDU!!!


SON İTİRAFLARIYLA OLAY YARATTILAR

BU ÜNLÜLERDE HEM SİLİKON YOK HEM DE TAKVİYE

Sinema keyfi yaptılar
Modacı Ferruh Karakaşlı, eşi Sibel Hanım ve kızları Melis ile Kanyon'da görüntülendi. Önce Sherlock Holmes'a bilet alan aile, daha sonra Gina'da yemek yiyerek seansı bekledi.

Ünlüler bu filmi izliyor
Ünlü işadamı Osman Çarmıklı ve zarif eşi Zeynep Çarmıklı da Kanyon'u tercih etti. Çarmıklı çifti sinema keyfi için Kanyon'a geldiklerini söyledi. Osman ile Zeynep Çarmıklı çifti de birçok ünlü isim gibi "Sherlock Holmes" filmini seyretmeyi tercih ett

Her zaman çok zarif
Sosyetenin en güzel ve en sevilen isimlerinin başında gelen Özlem Önal, sık sık Kanyon'a gittiğini söyledi. Alışveriş merkezinde dolaşırken objektiflere takılan sosyetik güzel, her zamanki gibi çok sade ancak bir o kadar da zarifti. Özlem Önal, gazetecilere böyle gülümsedi.

Neşesi yerinde
Özben Önal Yüksel de Kanyon'da vakit geçirmeyi seviyor. Gina'ya giderken görüntülenen Özben Hanım, oldukça neşeli görünüyordu.
BİZE ULAŞIN