Bu aşklar rol değil gerçek

Bu aşklar rol değil gerçek
20.01.2010 Çarşamba

Dizilerde ya platonik ya da yasak aşk yaşayan ünlü yıldızlar gerçekte, özel hayatlarındaki mutluluklarıyla parmak ısırtıyor

Yerli dizilerle evlerimize konuk olan yıldızlar, rol gereği ya yasak aşk yaşıyor ya da platonik... Rolleri gereği aşktan yana yüzleri bir türlü gülmeyen ünlü oyuncular, gerçek hayatlarında ise son derece mutlu. "Aşk ve Ceza"da aşk acısı çeken Nurgül Yeşilçay'ın Cem Özer'le; aynı dizide rol alan Murat Yıldırım'ın ise Burçin Terzioğlu ile mutlu bir evliliği var. Aşk-ı Memnu'da yaşadığı yasak aşkla tepki çeken Beren Saat, gerçekte yönetmen Levent Semerci ile birlikte. Yasak aşkın diğer ismi Behlül yani Kıvanç Tatlıtuğ ise 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam ile yeni bir ilişkiye yelken açtı. Ezel'de Eyşan'a olan aşkı yüzünden hayatı alt üst olan Ömer'i canlandıran Kenan İmirzalıoğlu ise yıllardır meslektaşı Zeynep Beşerler'le mutlu bir beraberlik sürdürüyor. İşte; her hafta evlerimize konuk olan dizi yıldızlarından bazılarının gerçek aşkları...

EVLİLİĞE KOŞUYOR
Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı 'Leyla' rolüyle Oğuz yüzünden sıkıntılı günler yaşayan Gökçe Bahadır, uzun süredir Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ile birlikte. Genç çiftin ilişkilerinin evliliğe doğru gittiği söyleniyor.

YAPRAK DÖKÜMÜ'NDEN KARELER

NİHAL'İN YÜZÜ SONUNDA GÜLDÜ
Aşk-ı Memnu'da Behlül'e platonik aşk besleyen Nihal, gerçek hayatta mutlu! Genç oyuncu Hazal Kaya, bir süredir 'Canım Ailem' dizisiyle herkesin sevgilisi haline gelen Sezgi Mengi ile beraber. Genç çift, geçtiğimiz günlerde birlikte objektiflere takılmıştı.

AŞK-I MEMNU DİZİSİNDEN KARELER

ROMANTİK CEVAHİR!

Geniş Aile'de Şüküfe'ye bir türlü kavuşamayan Cevahir, gerçekte sultanını çoktan buldu. Oyuncu Ufuk Özkan, eşi Nazan Hanım'la yaptığı evliliği 'Hayatının en doğru kararı' olarak nitelendiriyor.

ŞARKICI BERKSAN, ACILARINI UNUTTURDU
Unutulmaz dizisinde ablasının eşine aşık olduğu için acı çeken Eda'yı canlandıran Özlem Yılmaz'ın uzun süredir şarkıcı Berksan'la birlikte olduğu söyleniyor. Berksan ile güzel oyuncunun aşkı, geçtiğimiz yıllarda birlikte kamera karşısına geçtikleri bir dizi setinde başladı.

ZÜLAL'İN KALBİNİ İSMAİL ÇALDI
Samanyolu dizisinde Nejat'la sonunun ne olacağı merak konusu olan Zülal yani Vildan Atasever, özel yaşantısında ciddi bir ilişki yaşıyor. Güzel oyuncu, meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile uzun süredir birlikte.

SAMANYOLU DİZİSİNDEN KARELER

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


ONLARI ÖLÜM AYIRDI

HOLLYWOOD'UN EN BÜYÜK GÖĞÜSLERİ

ÜNLÜLERİN SON SÖZLERİ

HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?
BİZE ULAŞIN