Ezel'de büyük sürpriz ne?

Ezel'de büyük sürpriz ne?
22.01.2010 Cuma

'Ezel'de 'Kerpeten Ali'yi canlandıran Barış Falay, dizinin fanatiklerine tüyolar verdi. Falay, "Dizi, sürpriz bir açılış sahnesiyle ekrana gelecek. Kimsenin kolay kolay aklına getiremeyeceği bir olay yaşanacak' dedi

İlk bölümünden itibaren olay yaratan Ezel dizisinin oyuncuları Barış Falay, Sedef Avcı, Salih Kalyon ve Kemal Uçar, Yüksel Aytuğ'un sunduğu "Medyatik" programına katıldı ve diziyle ilgili açıklamalarda bulundu. "Kerpeten Ali" karakterini canlandıran Barış Falay, dizinin 25 Ocak Pazartesi saat 20.00'de ekrana gelecek olan yeni bölümünün tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyeceğinin sinyallerini verdi. Herkes "Ali, Ezel'in estetik operasyon dosyasına ulaşacak mı, yoksa Tevfik her zaman olduğu gibi Ezel'in imdadına mı yetişecek?" sorusunu tartışırken cevap Falay'dan geldi: "Çok sürpriz bir açılış sahnesiyle başlıyoruz. Kimsenin kolay aklına getiremeyeceği bir olay yaşanacak." Ezel dizisinin bir fenomen haline gelmesini "Çok güzel bir senaryo, çok iyi bir kadro, iyi bir yönetmen ve tüm bunları bir araya getiren iyi bir prodüktör" diye açıklayan Barış Falay, ekledi: "Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok."

EZEL DİZİSİNDEN KARELER

Hayatı alt üst olacak
Dizinin sevilen karakterlerinden 'Bahar'ı canlandıran Sedef Avcı, "Bahar amansız bir hastalıkla mücadele ettiği için hayatının geri kalan kısmını en iyi şekilde yaşamak istiyor. O yüzden hedefi Ezel" dedi. Bahar'ın Ezel'in Eyşan'ın eski sevgilisi olduğunu öğrenirse ne tepki vereceği sorusuna "İşte kilit nokta orada" diye yanıt veren Avcı, ekledi: "Ezel'in intikam almak için kendisine yaklaştığını öğrenince Bahar'ın hayatı mahvolacak. Kolay bir şey değil öğrenecekleri."

SEDEF AVCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kadroda olmak çok gurur verici
Ömer'in kardeşi Mert rolüyle ekranlara gelen Kemal Uçar, genç yaşında böyle bir kadroyla aynı projede yer almaktan ötürü çok gururlu olduğunu söyledi. Amerikan Dili ve Edebiyatı mezunu olduğunu söyleyen genç oyuncu, "İleride Salih Ağabey ya da Barış Ağabey gibi bir oyuncu olmak istiyorum. Bunu da başaracak mıyım, ileride göreceğiz" dedi.

Serdar zavallı ve acınacak biri
Canlandırdığı Serdar karakteriyle dizinin en "kötü" adamlarından olan Salih Kalyon, "Dışarıda Serdar'dan çok daha alçak adamlar var" dedi. Serdar'ın zavallı ve acınacak bir adam olduğunu söyleyen oyuncu, Ezel'in insanlara dünyaca ünlü edebiyatçı Shakespeare'i tanıttığını dile getirdi. Dizide herkesin vicdan muhasebesi içinde olduğunu ekleyen Kalyon, "Bu, herkese örnek olur inşallah" dedi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

BEBEK YÜZLÜ ERKEKLER!

5 DAKİKALIK ŞÖHRETLER

ALDATILAN GÜZELLER

BU İNSANLAR NE YAPIYOR?
BİZE ULAŞIN