Mahsun'un New York çıkarması

Mahsun'un New York çıkarması
22.01.2010 Cuma

Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi 'New York'ta Beş Minare'nin ilk görüntüleri ortaya çıktı. Çoğu ABD'de çekilecek olan filmde en büyük sürprizi, Bitlisli Hoca'yı oynayan Haluk Bilginer yaptı

Beyaz Melek ve Güneşi Gördüm filmleriyle yönetmenlikteki başarısını ortaya koyan Mahsun Kırmızıgül, son filminde iddiasını artıracağının sinyallerini verdi. Murat Tokat'ın yapımcısı olduğu "New York'ta Beş Minare"nin ilk görüntüleri ortaya çıktı. Filmden ilk kareler arasında en büyük sürpriz Haluk Bilginer'den geldi. Bilginer, 5 Kasım 2010'da vizyona girecek filmde; Bitlisli bir hocayı oynadı. Film için uzattığı sakalları yüzünden uzun zaman ortalarda görünmeyen Mahsun Kırmızıgül'ün oynadığı karakter de Bitlisli Hoca kadar ilgi çekici... Kırmızıgül ve Bilginer, filmin gerçekçi olması için 1 ay tekke ve cemaatleri gezdi. Kırmızıgül, filmdeki zikir sahnesi için Müslüman cemaatlerinin zikirlerini izledi.

MAHSUN KIRMIZIGÜL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu arada kadrosunda Mustafa Sandal, Salih Kalyon, Murat Ünalmış ve Zafer Ergin'in de olduğu filmin 70 dakikası ABD'de çekilecek, geri kalanı ise Konya, Bitlis ve İstanbul'da.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


BİKİNİLİ GÜZELLER!

ÜNLÜLERİN BOYLARI

GELECEĞİN CEP TELEFONLARI!

ÜNLÜLERİN LAKAPLARI
BİZE ULAŞIN