Seçkin'e uygunsuz hareketler yapıldı!

Seçkin'e uygunsuz hareketler yapıldı!
24.01.2010 13:18 Güncelleme: 24.01.2010 13:35

Best Model 2007 birincisi Senem Kuyucuoğlu, geçtiğimiz aylarda, bir kadının kendi adına facebook'ta profil ve MSN sayfası açarak, ismini kötüye kullandığını açıklamıştı.

Kendisini tanıyan insanların bu facebook profiline üye olduktan sonra tacize uğradığını iddia eden manken, şöyle isyan etmişti: "Onlara ahlaksız tekliflerde bulunmuş. Hiç görmediğim ve tanımadığım bu kişi, işadamlarına bile mesaj yazarak cinsel içerikli isteklerde bulunuyor. Çevreme karşı küçük düşürüldüm. İsmimi kullanan bu kişinin bulunarak, cezalandırılmasını talep ediyorum."

SENEM KUYUCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Kuyucuoğlu'nun ardından Seçkin Piriler de facebook ve MSN hesabının ele geçirildiğini iddia etti. Piriler, şunları anlattı: "Arkadaşlarım arayıp, 'sana ne oldu neden bu tarz konuşmalar yapıyorsun?' diye uyarıda bulundu. Durumun farkına öyle vardım. Adli makamlara suç duyurusunda bulunup, bu kişinin uygunsuz konuşmalar yapmasını engelleyeceğim. Sadece ünlü insanların değil, herkesin internet kullanırken dikkatli olması lazım. Özellikle özel hayatlar hakkında bilgi sunan fotoğrafların ve yazışmaların çok dikkatli paylaşılması gerekiyor."
BİZE ULAŞIN