İster öpüştürün ister dövüştürün

İster öpüştürün ister dövüştürün
23.01.2010 Cumartesi

Reyting rekorları kıran diziler, bilgisayar oyunu oldu. Oyunlarda; Bihter ile Behlül'ü gizlice öpüştürebilir, Ezel ile Ali'yi dövüştürebilirsiniz

Attıkları her adım, giydikleri her kıyafet, kullandıkları her araba olay yaratan dizi oyuncuları, şimdi de bilgisayar oyunlarının kahramanları oldu. Sanal alemdeki birçok oyun sitesi, yerli dizileri bilgisayar oyunu haline getirdi. Ezel'den Aşk-ı Memnu'ya, Kurtlar Vadisi Pusu'dan Adanalı'ya kadar birçok yerli dizi; bilgisayar oyunlarına ilham verdi. Aşk-ı Memnu'nun bir oyununda; Behlül ile Bihter'i Adnan Bey görmeden öpüştüren puan toplarken yine aynı dizinin bir diğer oyununda Behlül ile Bihter'i istediğiniz gibi giydirebiliyorsunuz. Ezel oyununda; Kerpeten Ali'yi dövebiliyor, Kurtlar Vadisi Pusu'nun 7 yaşından büyükler için yapılan bilgisayar oyununda ise "Polat Alemdar" olarak ofisinize yapılan baskını önlemek için savaşıyorsunuz. Birçok yerli dizinin "puzzle" oyunlarının da bulunduğu sanal ortamda; Yahşi Batı ve Recep İvedik filmlerinin de farklı farklı bilgisayar oyunları büyük ilgi görüyor.

AŞK-I MEMNU'DAN KARELER

Adnan görmesin!
Yasak aşklarını Adnan Bey'den gizlemeye çalışan Behlül ile Bihter'in maceraları bilgisayar oyununu da konu oldu. Birçok internet sitesinde yer alan oyunda; Behlül ile Bihter'i gizlice öpüştürerek puan topluyorsunuz. Eğer Adnan Bey onları öpüşürken görürse oyun bitiyor.

EZEL DİZİSİNDEN KARELER

Vadi ve İvedik de var
Kurtlar Vadisi Pusu oyununda; Polat'ın yerine geçerek ofis baskınını önlemeye çalışıyorsunuz. Recep İvedik'in 'Balık Adam' oyununda ise Sibel'e ulaşmaya çalışıyorsunuz.

KURTLAR VADİSİ'NDEN ÖZLÜ SÖZLER

Kerpeten'i dövün
Diziyi izlerken Kerpeten Ali'ye öfkelenen Ezel hayranlarına müjde. Ezel'in bilgisayar oyununda, kahramanın yerine geçerek Kerpeten Ali'yi döverek puan kazanabiliyorsunuz.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

CAN YAKAN KIVRIMLAR

ÜNLÜLERİN TAKINTILARI

ÜNLÜLERİN KİLOLARI

ÜNLÜLERİN AYAKKABI NUMARALARI

BİZE ULAŞIN