Kim nerede

Kim nerede
23.01.2010 Cumartesi
3 saatlik alışveriş
Sosyetenin tanınmış simalarından Ronit Gülcan, İstinye- Park'ta objektiflere takıldı. Buradaki tüm mağazaları büyük bir titizlikle dolaşan sosyetik güzel, tam 3 saat boyunca alışveriş yaptı, Gülcan'ın çıkışta elleri kolları poşetledle doluydu.

İkoncan hesabı!
İşadamı Yurdal Sert'in ikoncan eşi İvana, alışveriş yaptıktan sonra döviz bürosunda euro bozdurdu. Sosyetik ikoncan, "Ödemeleri Türk parasıyla yapacağım, yoksa anlaşmazlık oluyor" dedi.

Begüm Şen'in Can'ı
Cemiyet hayatında evliliğiyle ve anneliğiyle örnek gösterilen Begüm Şen, önceki gün büyük oğlu Can'la birlikte bir davete katıldı. Her zamanki gibi oldukça zarif olan Begüm Hanım, "Hayattaki en büyük mutluluk, anne olmak" dedi. Bu arada Begüm Şen, gözünü davet boyunca oğlu Can'ın üzerinden hiç ayırmadı.

BEGÜM ŞEN FOTOĞRAFLARI

'Benim en büyük tutkum'
İstinyePark, Akmerkez ve Kanyon arasında mekik dokuyan Bahar Şer, önceki gün de kuralını bozmadı. İstinyePark'ta alışveriş yapmak için alışveriş merkezinin yolunu tutan sosyetik güzel, "Benim en büyük tutkularımdan biri gezmek" dedi. Kendisine yeni sezon kıyafetler alan Bahar Şer'in keyfi de oldukça yerindeydi.

Son trend kürk giymek
Gülbin Simitçioğlu ve Tuba Peksayar, dostluklarıyla adeta parmak ısırtıyor. Sosyetik kankalar, önceki gün bir arkadaşlarının doğumgünü partisini de yine birlikte katıldı. Gülbin Simitçioğlu ve Tuba Peksayar'ın son günlerin en moda giysisi olan kürkü tercih ettiği gözden kaçmadı.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

CAN YAKAN KIVRIMLAR

ÜNLÜLERİN TAKINTILARI

ÜNLÜLERİN KİLOLARI

ÜNLÜLERİN AYAKKABI NUMARALARI

BİZE ULAŞIN