Filmimizi istismar etti

Filmimizi istismar etti
25.01.2010 09:11 Güncelleme: 25.01.2010 10:05

Oyuncu Cem Davran’la ’Avrupalı’ adlı filmde oynayan Sema Öztürk, röportajında partnerine verdi veriştirdi. Ortalık fena karışacak. Bakalım Cem Davran, Sema Öztürk’e nasıl cevap verecek?

İşte o röportaj:

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Son dönemde sevişme sahnelerinde oynayan oyuncular ayıplanıyor.. Türkiye muhafazakarlaşıyor mu sizce?
Biz oyuncuyuz. Senaryo nitelikliyse, senaryo gerektiriyorsa her şeyi yapar oyuncu. Hayatta aşk varsa, seks varsa sinema ve televizyonda da olacak. Geçenlerde bir kadın, Beren Saat'i kastederek, "İleride kocasının yüzüne bakamayacak çektiği sahneler yüzünden" demiş. Sonra Cem Davran, "İyi aile kızları oyuncu olmaz" demiş. Utanmazca açıklamalar bunlar. Esas gericilik bu maganda zihniyetleridir.

HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

Cem Davran'la 'Avrupalı' filminde oynamıştınız ve sevişme sahneleriniz vardı. Öyle değil mi?
Onlar ne sevişmeydi, ne de sahneydi. Dandik ve estetikten yoksun şeylerdi. Film de film değildi zaten. O filmde oynamasam olurmuş. Cem Davran o filmi de istismar etti. Düzgün bir filmde, kaliteli bir senaryoyla her türlü sahnede oynarım. Ama 'Avrupalı' gibi filmlerde oynamak anlamsız.

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

Siz sevişme sahnelerinde oynar mısınız yani?
İçime sinen her projede sevişme sahnelerinde oynarım. Daha evvel hiç oynamadım böyle sahnelerde. Dediğim gibi 'Avrupalı' zırva bir filmdi. Mustafa Şevki Doğan bana 'Son Osmanlı Yandım Ali' filmini teklif etmişti fakat sevişme sahnesi var diye reddetmiştim. Şu an düşünüyorum, yanlış yapmışım. İyi bir filmdi çünkü.(şok gazetesi)

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ
BİZE ULAŞIN