'Olur ama çöpsüz üzüme benzer'

'Olur ama çöpsüz üzüme benzer'
25.01.2010 Pazartesi

Erman Toroğlu gidince Maraton'un akıbeti belirsizleşti. Erman Hoca'yla ilgili görüş aldığımız ünlülerden en ilginç ve esprili yorumu Şahan yaptı

Erman Toroğlu'nun Lig TV'deki "Maraton" programının yorumculuğu görevine son verilmesinin ardından Şansal Büyüka, "Ermansız Maraton'u yapmam" dedi. Henüz akıbeti belirli olmayan Maraton da bu nedenle bu hafta ekranda yoktu. Şansal Büyüka'nın "Ermansız, Maraton olmaz" düşüncesine magazin dünyasının ünlü isimleri ile siyasilere sorduk. Konuya yine esprili yaklaşan Şahan Gökbakar, "Erman Hoca'sız Maraton olur ama çöpsüz üzüme benzer" dedi. Siyasiler ise Erman Toroğlu konusunda ikiye bölündü.

Ünlüler ne diyor?
Ece Gürsel
Babası sporcu olan Ece Gürsel, fırsat buldukça Maraton'u izlediğini söyledi. Ünlü manken, "Erman Hoca'nın yorumlarını seviyordum, programa renk katıyordu. Bu yüzden Maraton'un Erman Hoca olmadan pek de keyifli olmayacağını düşünüyorum" dedi.

ECE GÜRSEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bengü
Maraton'u fazla izlemese de Erman Toroğlu'nun farklı tarzını bildiğini söyleyen Bengü'nün yorumu şöyle: "Erman Toroğlu, o programa uzun süre emek vermiş. Tarzını çok bilmiyorum ama en azından emeğe saygı duyulmalı."

BENGÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Meclis ikiye bölündü
AKP Sivas Milletvekili Selami Uzun: Erman Hoca olmadığı için LİG TV izlemedim. Doğruları söylediği için büyük takım yöneticileri onu istemedi.

CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin: Zaman zaman ona kızsam da Erman Hoca'yı izlemek keyifti.

TBMM Başkanvekili Sadık Yakut: Gidişinin eksisi olmaz, artısı olur. En azından arı Türkçe konuşulur. Çünkü programı gençler izliyor.

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı: Erman Hoca'yı seviyordum. Renkli bir kişiliğe sahipti.

MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal: Fenerbahçeli olarak Erman Hoca'nın yorumlarına katılmazdım. Gitmesi programa reyting kaybettirir.


DÖRT DÖRTLÜK ERKEKLERİMİZ!


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ
BİZE ULAŞIN