"Parayı görünce şımardı"

"Parayı görünce şımardı"
26.01.2010 09:14 Güncelleme: 26.01.2010 09:14

Murat Han, Berrak Tüzünataç ve Bülent İnal'ın sette yaşadıkları gerginliklere seyirciler tepki gösterdi. İnal için "Parayı görünce şımardı" yorumu yapıldı

'Ömre Bedel' dizisinde oynayan Murat Han'ın, yönetmen Nihat Durak'a yumruk attığı haberlerinin ardından ünlü oyuncu, önceki gün konuya açıklık getirmişti. Murat Han, "Fazla detaya girmeyeceğim. Mizaçlarımız uyuşmadı. Sette genel bir gerginlik yaşandı. Söz düellosu oldu ama fiziksel bir temas olmadı" yorumunda bulunmuştu. Bu olayın üzerinden çok geçmeden Berrak Tüzünataç'ın 'Bu Kalp Seni Unutur Mu?' setinde, geç kalması yüzünden gerginlik yaşattığı iddia edildi. Kar yağışı nedeniyle kendisine çekimlerin erken başlayacağı söylenen Tüzünataç, iddialara göre saat 13.00'te sette oldu. Ancak setin hazır olmadığını görünce "Ben iki saat sonra gelirim" diyerek oradan ayrıldı. İki saat sonra geldiğinde setin yine hazır olmadığını öğrenince de masaları devirerek, bağırmaya başladı.

BERRAK TÜZÜNAĞAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İnal şaşırttı!
Yine aynı dizinin setinde Bülent İnal'ın da set ekibine kötü sözler sarf ettiği haberleri çıkınca, izleyiciler deçeşitli internet sitelerinde yorumlar yaptı. Kimisi ünlüleri haklı buldu, kimisi eleştirdi.


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ
BİZE ULAŞIN