Paris evlenmeye hazır

Paris evlenmeye hazır
26 Ocak 2010, Salı | Güncelleme: 08:52

Skandallarla dolu özel hayatı ile yıllardır adından söz ettiren Paris Hilton, sevgilisi Doug Reinhardt'la ilişkisinden bu yana duruldu. Sevgilisi için "En iyi arkadaşımı buldum" diyen Hilton ekledi: Artık evlenmeye hazırım!

Bir yılı aşkın süredir 'The Hills' dizisinin yıldızı Doug Reinhardt'la birlikte olan Paris Hilton, çok mutlu. Sevgilisiyle birlikte olduğu ilk günden bu yana tek bir günü bile ayrı geçirmediklerini söyleyen ünlü yıldız, ilişkisiyle ilgili konuşmaktan bile çekiniyor. Aşkını gözler önünde yaşamayı tercih etmeyen Hilton, yakışıklı sevgilisiyle ilgili ilk kez Life&Style dergisine samimi itiraflarda bulundu.

PARİS HİLTON'UN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşte Paris Hilton'un anlattıkları:
Doug şu anda benim hayatımdaki en iyi arkadaşım. Bana her gün kendimi prensesmişim gibi hissettiriyor. Daha önce hiçbir erkek bana böyle hissettirmemişti.

Benim için ada kiraladı
Bu yıl evlenmeyi istiyorum ama sevgilime bu konuda bir dayatma yapmıyorum. İlişkimde her şeyi akışa bıraktım, zamanın bize neler göstereceğini merak ediyorum. Ama artık evlenmeye hazır olduğumu söylemeliyim.

Aramızdaki aşkı gördükçe parlak ve mutlu bir geleceğin bizi beklediğini düşünüyorum.

Doug hayatımda en çok güvendiğim insan, ailesi de beni çok seviyor.

Doug sürprizlerle dolu bir erkek, bana birçok hediye aldı bugüne kadar ama en çok sevdiğim sürprizi Fiji'de ikimiz için kiraladığı adaydı. Bu, hayatımın en romantik tatiliydi.

Daha önce birçok zengin sevgilim oldu ama içlerinde en cömerti kesinlikle Doug. Söz konusu ben olduğumda asla para hesabı yapmıyor.

Doug bana gerçek aşkın ne olduğunu öğretti. Onunla birlikte daha olgun ve daha domestik birisi oldum.

Sık sık gece kulüplerine gitmek yerine evde oturup DVD izlemeyi tercih ediyoruz, Doug sayesinde hayatımda ilk kez mutfağa girdim ve yemek yaptım.

Bu yıl adımı sadece yaptığım işlerle duyacaksanızı kariyerime odaklanmaya karar verdim.

Bu yıl yeni bir müzik albümü çıkartacağım ayrıca yeni bir TV şovuyla hayranlarımla buluşmaya hazırlanıyorum. Yeni kıyafet koleksiyonlarım da piyasaya çıkacak.


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ

BİZE ULAŞIN