Eski sevgiliye ölüm tehdidi

Eski sevgiliye ölüm tehdidi
27.01.2010 16:30 Güncelleme: 27.01.2010 16:31

Azeri kızı Günel, eski sevgilisi İranlı işadamı Reza Zarrab'ı ölümle tehdit ettiği iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade vermek için adliyeye geldi.

Azeri kızı Günel'in savcılıkta Reza Zarrab'ı ölümle tehdit etmediğini söylediği öğrenildi.

Azeri kızı Günel, annesi Zöhre Zeynelova ve avukatıyla birlikte öğleden sonra Sultanahmet'te bulunan İstanbul Adliyesi'ne geldi. Savcıya yarım saat ifade veren Günel, savcılıkta ölümle tehdit iddiasını reddetti. Günel'in, karakolda polise verdiği ifadeleri, savcılıkta da tekrar ettiği öğrenildi.

Günel, dün polis tarafından alınan ifadesinde Rıza Zarrab ile 8 yıl birlikteliklerinin olduğunu, 1.5 yıl önce de ayrıldıklarını söyledi. Günel, "Rıza Zarrab ile olan ilişkimi, başka bir kadınla ilişkisini öğrendikten sonra bitirdim. Ancak Zarrab peşimi bırakmadı. İkamet ettiğim evin kirası Zarrab tarafından ödeniyor. Kira kontratını kendi adına olduğu için ödemiş olabilir. Ayrılmamızdan sonra kirayı ödememesini söyledim. Ancak ödemeye devam etti. Çünkü benimle barışma ümidi vardı. Bu şahsın suçlamalarının tamamı asılsızdır" dedi. Günel, Rıza Zarrab'ın kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na da şikayette bulunduğunu ifade etti.

Azeri kızı Günel çıkışta basın mensuplarının, "Ölüm tehdidi iddiası için ne diyeceksiniz?" şeklindeki soruya cevap vermeden adliyeden yürüyerek ayrıldı.

İranlı işadamı Reza Zarrab'ı savcılığa sunduğu dilekçesinde, Günel ve yakınlarının kendisini tehdit ettiğini, Günel'in Arkon Residance'taki dairesinden tüm ikazlara rağmen daireyi boşaltmadığı belirtilmişti. Dilekçenin sonuç bölümünde ise Günel ve yakınları hakkında kamu davası açılarak cezalandırılmaları istenmişti. (Hürriyet)

ÜNLÜLER VE BENZERLERİ

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

ÜNLÜLERİN KORKULARI

ÜNLÜLER İLK NEYE DİKKAT EDER?

ÜNLÜLERİN KOD ADLARI
BİZE ULAŞIN