’Hülya ayıp ediyor’

’Hülya ayıp ediyor’
Çarşamba 27.01.2010 09:20

Ekranda sürekli pot üstüne pot kıran Hülya Avşar, Tuğba Özay’ı da çileden çıkarttı

Programına çağırdığı konuklarıyla sohbet ederken dersine hiç çalışmadığı, sorduğu sorulardan ortaya çıkan Hülya Avşar, ekran başında kendini izleyenleri ve konuklarını çileden çıkartıyor..

TUĞBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

'İnsanlara örnek olmalı'
Programcı Avşar manken Tuğba Özay'ı da çileden çıkarttı. Tuğba Özay Türkiye'de birçok sanatçının siyasetten ekonomiye her konuda bilgi sahibi olması gerektiğini söylerken son günlerde ekranda pot üstüne pot kıran Hülya Avşar'ı da eleştirdi: Sanatçı arkadaşlar, konuşmak için konuşmamalılar. İnsanlara örnek olmalılar.

'Büyük bir ayıptı'
Mesela; Hülya Avşar'ın Ruhi Su gibi bir duayeni tanımaması büyük bir ayıptı. Şimdiki jenerasyonun bilmemesi doğal karşılanabilir ama Hülya Avşar gibi bir insanın bilmemesi bana doğal gelmiyor..

Pot üstüne pot kırıyor
Hülya Avşar, önceki gece de Armağan Çağlayan'ı konuk ettiği programında Aşk-ı Memnu'da oyanayan başarılı oyuncu Zerrin Tekindor'u şöyle tarif etti: Hani o dizide çocuklara piyano öğreten bir kadın var ya. Madam mı diyorlar ne? İşte o da çok başarılı o dizide! Armağan Çağlayan ise, "Evet Zerrin hanım çok başarılı" diyerek, Avşar'ın potunu kapatmaya çalıştı.(şok gazetesi)
TUĞBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÜNLÜLER VE BENZERLERİ

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

ÜNLÜLERİN KORKULARI

ÜNLÜLER İLK NEYE DİKKAT EDER?

ÜNLÜLERİN KOD ADLARI
BİZE ULAŞIN