Kim nerede?

Kim nerede?
26.01.2010 Salı
Bu kıyafet tarihe geçer
Cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinden Etel Baler, herkesi şaşırttı. Bugüne kadar bir giydiğini bir daha giymeyen Etel Hanım, birkaç gün arayla aynı pembe etek ve ceketiyle görüntülendi. Etel Baler'in çantası bile aynıydı.

Her geçen gün daha iyi
Bundan yaklaşık 2 yıl önce Bodrum'da yediği vurgun nedeniyle belden aşağısı felç olan Ahmet Bayer, önceki gün bir davette boy gösterdi. Her zamanki gibi sempatik tavırlarıyla ilgi çeken sosyetik işadamı, "Artık moral bozukluğuna son. Kendimi her geçen gün daha iyi hissediyorum. Moralim, sağlığım, keyfim her şey yolunda" dedi.

Kahkahalar havada uçuştu
Önceki gün Etiler'deki bir mekan açılışında bir araya gelen eski dostlar, hasret giderdi. Kalender, Mehmet Dalmaz, Dora ve Ahu Tuğba'dan oluşan grup, şen kahkahalarıyla ortama renk kattı. Özellikle Mehmet Bey, birbirinden güzel 3 kadının ortasında otururken etrafa gülücükler saçıyordu.

AHU TUĞBA FOTOĞRAFLARI

Oğluyla Kanyon turunda

Sosyetenin ünlü işadamlarından Haluk Berdan, oğlu Can ile birlikte Kanyon'da görüntülendi. Sömestr olması nedeniyle oğlunu gezdirdiğini söyleyen Haluk Bey, ikoncan eşi Deniz Berdan'ın da kendilerine evde yemek yaparak beklediğini dile getirdi.

Duru, yine çok şıktı
Kendisine ait bir butiği bulunan Nükhet Duru, geçtiğimiz gece katıldığı bir davette her zamanki gibi şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Kırmızı ceketi ve altın takılarıyla gözkamaştıran ünlü sanatçı, "Bu kıyafetin tüm tasarımı bana ait. Kendi zevkime göre giyinmeyi çok seviyorum" açıklamasında bulundu.

NÜKHET DURU FOTOĞRAFLARI

ÜNLÜLER VE BENZERLERİ

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

ÜNLÜLERİN KORKULARI

ÜNLÜLER İLK NEYE DİKKAT EDER?

ÜNLÜLERİN KOD ADLARI
BİZE ULAŞIN