Arka Sokaklarda neler oluyor?

Arka Sokaklarda neler oluyor?
28.01.2010 Perşembe

Sevgilisi Jimmy'i ABD'ye gönderen Çağla Kubat, rol arkadaşı Berk Oktay'la samimiyeti ilerletti. İkili Beyoğlu'nun arka sokaklarında sabaha kadar eğlendi

Son dönemde moda olan dizi aşklarına bir yenisi daha eklendi. 'Arka Sokaklar' isimli dizide birlikte rol alan Çağla Kubat ve Berk Oktay'ın ilişkisi her geçen gün daha da farklı bir boyut kazandı. Sörfçü sevgilisi Jimmy Diaz'ı ABD'ye gönderdikten sonra adı Berk Oktay ile anılan Kubat, bu dedikoduları kesin bir dille yalanlayarak, "Sadece arkadaşız. Aramızda bir şey olursa kimseden saklamayız. Zaten Berk'le çok iç içeyiz. İleride ne olur bilemem" demişti.

Türkü dinlediler
Yaptığı açıklamalarla aşka açık kapı bırakan Çağla Kubat ve Berk Oktay, önceki gün Beyoğlu'nun arka sokaklarındaki 'Barabar' adlı türküevinde eğlendi. Mekandaki müşterilerin bakışları arasında samimi bir şekilde eğlenen ikiliyi görenler, 'Ateş bacayı çoktan sarmış' yorumunu yaptı.

Aşkları dalgalandı
Çağla Kubat ve Jimmy Diaz'ın evleneceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak çiftin aşkının dalgalı gittiği ve ikilinin ayrılık noktasına geldiği konuşuluyor.

Türkülerle el ele

Sosyetik kulüpler yerine türküevine gitmeyi tercih eden Çağla Kubat ve Berk Oktay, felekten bir gece çaldı. Türkülere eşlik eden ikili, halay çekmeyi de ihmal etmedi.

ÇAĞLA KUBAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

İÇİNİZİ ISITACAK TASARIMLAR

EN ÇOK ONLAR ARZULANIYOR

MİLANO'DA MİNİ DEFİLESİ

MARILYN MONROE'NUN HİÇ GÖRÜLMEMİŞ FOTOĞRAFLARI
BİZE ULAŞIN